<
79
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 30/06/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3701529502477
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Who Wants to Be a Millionaire? Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Who Wants to be a Millionaire? to gra oparta na licencji popularnego teleturnieju znanego w Polsce jako Milionerzy, w którym uczestnicy odpowiadają na serię pytań, by wygrać upragniony milion. Produkcję stworzyło Appeal Studios, znane przede wszystkim z cyklu Outcast.

Format teleturnieju nie uległ żadnym zmianom i zasady gry są proste. Gracz musi odpowiedzieć na 15 mniej lub bardziej skomplikowanych pytań z różnych dziedzin, by stać się tytułowym milionerem. W każdym przypadku ma do wyboru cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Zgodnie z tradycją popularnego programu telewizyjnego, można skorzystać z kół ratunkowych w postaci 50/50, telefonu do przyjaciela, pomocy publiczności i zmiany pytania.

Who Wants to be a Millionaire? oferuje kilka trybów rozgrywki dla graczy w każdym wieku. Oprócz klasycznego, twórcy przygotowali specjalny wariant dla dzieci, ze starannie dobranymi pytaniami.

Gracze mogą sprawdzić swoją wiedzę także w lokalnym i sieciowym multiplayerze. Pierwszy jest dostępny w wersji kooperacyjnej i rywalizacyjnej, w której odpada ten, kto udzieli złej odpowiedzi. W rozgrywce po sieci w teleturnieju może brać udział jednocześnie nawet 100 konkurujących ze sobą o milion uczestników.

Who Wants to be a Millionaire? oferuje współczesną szatę graficzną, dając namiastkę uczestniczenia w prawdziwym teleturnieju.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Who Wants to Be a Millionaire?" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.