159
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Konami
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4012927085271
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist Link Evolution Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution to rozszerzona wersja gry Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist przeznaczona na konsolę Nintendo Switch. Jest to kolejna produkcja oparta na marce Yu-Gi-Oh!, rozpoczętej przez mangę autorstwa Kazuki Takahashiego, a później znanej głównie z popularnej kolekcjonerskiej gry karcianej (CCG).Podobnie jak wydanie na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC, Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution nie oferuje zbyt rozbudowanej warstwy fabularnej. Zamiast tego twórcy skupili się na odtworzeniu najsławniejszych pojedynków znanych z anime Yu-Gi-Oh!. Nowością jest dodanie zawartości z szóstej serii telewizyjnej Yu-Gi-Oh! VRAINS.

Podstawy gry pozostały niemal niezmienione w stosunku do oryginalnego wydania Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist. Rozgrywka opiera się na zasadach papierowej wersji Yu-Gi-Oh!: gracze tworzą talie z zestawu dostępnych kart i toczą pojedynki z bohaterami znanymi z serii animowanej, w tym Yugim Muto, Seto Kaibą, Declanem Akabą oraz Yuseiem Fudo. Głowną atrakcją wersji na Nintendo Switch jest rozszerzona zawartość gry. W grze znajdziemy wszystkie nowości z dodatków do oryginalnego Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist, w tym ponad 2 tysiące nowych kart. Istotną nowinką są też zaktualizowane zasady, wprowadzone w tzw. Master Rule 4. Zmiany dotyczą m.in. kart Pendulum (usunięcie osobnych pól) oraz obecności specjalnych miejsc służących do przyzywania potworów z talii dodatkowej (Extra Deck). Wśród tych ostatnich znalazły się wprowadzone w 2017 roku Link Monsters, których obecność sprawia, że trzeba zwracać uwagę nie tylko na to, jakich karty używamy, lecz także w którym miejscu je zagrywamy.

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution oferuje sporo wariantów zabawy. Możemy odtworzyć najsławniejsze pojedynki w historii marki w ramach kampanii fabularnej, spróbować swych sił w wyzwaniach lub sprawdzić się w trybach Sealed oraz Draft znanych z papierowych CCG. Gra pozwala na toczenie pojedynków w wielu formatach, zarówno za sztuczną inteligencją, jak i innymi graczami w trybie lokalnym lub sieciowym.

Zobacz także

Promocja gier
z serii Resident Evil
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Hity Nintendo
w nowych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist Link Evolution" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.