569
90
Wysyłka od 7,95 ZŁ
Premiera 06/09/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:

Ace Attorney Investigations Collection Checkmate Set (import) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wydanie zawiera:

  • Gra
  • Akrylowy stand
  • Soundtrack

Dramatyczne zwroty akcji Milesa Edgewortha w centrum uwagi! Poznaj obie gry z serii Ace Attorney Investigations w jednej wspaniałej kolekcji! Wciel się w Milesa Edgewortha, prokuratora prokuratorów z głównych gier z serii Ace Attorney!Porzuć salę sądową i wraz z Edgeworthem przemierzaj miejsce zbrodni, zbierając dowody i wskazówki oraz rozmawiając z osobami zainteresowanymi. Wykorzystaj swój spryt i to, co odkryjesz, aby rozwiązać trudne, intrygujące sprawy za pomocą logiki i dedukcji.

Cechy:

  • Obie gry doczekały się pełnej wersji HD, w tym zupełnie nowych projektów postaci chibi! Klasyczny styl pixel art jest również dostępny dla bardziej retro klimatu!
  • Dodano ulepszenia jakości życia, w tym wybór rozdziałów, dzięki czemu odtwarzanie ulubionych części jest dziecinnie proste!
  • Dodano również autoodtwarzanie i tryb fabularny. Autoodtwarzanie będzie rozwijać dialogi za ciebie, podczas gdy tryb fabularny rozwiąże nawet najtrudniejsze zagadki w twoim imieniu - idealny dla tych, którzy chcą po prostu usiąść i cieszyć się dobrą tajemnicą! *Tryb fabularny można włączać i wyłączać w dowolnym momencie.
  • Do gry dołączona jest również sekcja Galeria pełna materiałów bonusowych, które z pewnością przypadną ci do gustu! Zobacz ilustracje i animacje postaci w grze wraz ze szkicami projektów postaci i nie tylko! Posłuchaj muzyki w tle każdej z gier lub rozkoszuj się pięknem orkiestrowych aranżacji!

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ace Attorney Investigations Collection Checkmate Set (import)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.