199
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
PQube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690792055
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Gal Gun Returns Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
WITAMY Z POWROTEM!

Gal * Gun to zabawna historia młodego mężczyzny, który stał się „super popularny” wśród płci przeciwnej, a teraz prowadzi „niefortunne” życie, mając każdą kobietę, która patrzy na niego, wyznając swoją dozgonną miłość do niego.Musi jednak przygotować się i odeprzeć tych niedoszłych kochanków swoją „specjalną bronią” (znaną jako Pheromone Shot), próbując zdobyć sympatię jednego z głównych bohaterów. Gal * Gun to szalone połączenie strzelanki w stylu arcade i symulacji randkowej, która naprawdę nie ma sobie równych.

  • WIELKA OBSADA Z PONAD 70 DZIEWCZYNAMI! - Dodaj razem główne bohaterki, anioły i wszystkich studentów / wykładowców akademii, a otrzymasz ogromną obsadę ponad 70 postaci! Oprócz studentów i wykładowców, możesz nawet skrzyżować ścieżki z niektórymi kobietami, które są dość rzadkie! Pozwól tym Pheromone Shots latać, aby powstrzymać hordy dziewcząt próbujących wyznać ci swoją miłość, a możesz po prostu cieszyć się szczęśliwym zakończeniem swojej jedynej prawdziwej miłości!
  • CELUJ UJĘCIE ECSTACY! - Każda dziewczyna ma słaby punkt, w którym Strzały Feromonów są wyjątkowo skuteczne! Wiesz, że go znalazłeś, kiedy widzisz rzeczy takie jak ppear! Ustabilizuj swój cel i wyślij tam strzał, a to wywoła Ekstacy Strzał, który da dziewczynie euforię za jednym strzałem!
  • CIESZ SIĘ SATYSFAKCJĄ TRYBU DOKI DOKI! - Gdy spełnisz określone warunki, możesz naprawdę skoncentrować się i podziwiać (strzelać) dziewczynę z kilku różnych punktów widzenia w trybie Doki Doki! Wypełnij wskaźnik doki doki tej dziewczyny w wyznaczonym czasie, a nie tylko dasz jej euforię, ale także zostaniesz nagrodzony za swoje ... wysiłki!
  • ABSOLUTNE BOGACTWO MAJTKOWYCH WZORÓW - Prawdziwa estetyka w tych ukrytych obszarach jest tym, o co chodzi w Gal * Gun! Łącznie 423 rodzaje majtek czekają na odkrycie! Może być jeszcze więcej ?!
  • DZIEWCZYNY SĄ NAWET ŚLADNIEJSZE NIŻ WCZEŚNIEJ! - Dziesięć lat minęło od oryginału, a te dziewczyny są teraz jeszcze bardziej urocze niż kiedykolwiek! Niektóre postacie mają nowe fryzury i inne drobne zmiany, dzięki którym wyróżniają się jeszcze bardziej!
  • WYDARZENIE CG DODANE WSZĘDZIE! - Zupełnie nowe grafiki zostały dodane do wprowadzenia każdej bohaterki, a także w kilku przypadkach w całej historii!
  • DIALOG W PEŁNI GŁOSOWYM - Każda z ponad 70 dziewczyn w grze jest w pełni wyrażona przez wspaniałą grupę aktorek głosowych! Ciesz się każdą minutą występu tej niesamowitej obsady!
  • GRAJ W RÓŻNE TRYBY GRY! - Zakochaj się w dziewczynie swoich marzeń w trybie fabularnym, pochwal się swoimi umiejętnościami strzeleckimi w trybie Score Attack, przeżyj swoją fantazję o wieloosobowym trybie Doki Doki w Doki Doki Carnival i wiele więcej!
  • PEŁNY TRYB GALERII! - Ponad 250 ilustracji, zarówno starych, jak i nowych, jest gotowych do zabawy!
  • WIĘKSZOŚĆ KOSTIUMÓW Z DLC JEST WSTĘPNA - Od bikini po fartuchy i nie tylko, popularne DLC od samego początku, kiedy jest gotowe do zabawy od samego początku!

Zobacz także

Konsole Switch
sprawdź ofertę
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Gal Gun Returns" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.