<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,90
124
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Funbox
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055377605100
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Hidden Objects Collection Volume 4 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Faircroft's Antiques: The Heir of Glen Kinnoch
Mia Faircroft powraca w tej ekscytującej nowej przygodzie z ukrytymi obiektami! Kiedy przedwczesny zgon niejakiego Williama MacDougala pozostawia jego zamek bez dziedzica, Mia zostaje wezwana do skromnego miasteczka Glen Kinnoch, aby prześledzić jego przeszłość i odnaleźć jego krewnych. Odkryj dawno zapomniane tajemnice w pięknie oddanych scenach z ukrytymi obiektami, poskładaj sztukę i historię we wciągających minigrach i pomóż mieszkańcom miasteczka odnaleźć nową przyszłość w Faircroft's Antiques: The Heir of Glen Kinnoch!

Faircroft's Antiques: Home for Christmas
Podróże Mii Faircroft z gatunku Hidden Object trwają! Wraz z przyjaciółką Marią Wise, Mia wraca do rodziny na zasłużony odpoczynek. Ale w domu nie brakuje problemów i wkrótce Mia zabiera się do pracy, aby uratować święta! Odkryj żywo zrealizowane sceny z ukrytymi obiektami, przywróć dzieła sztuki w zabawnych minigrach i spraw radość w tym sezonie w Faircroft's Antiques: Home for Christmas!

Faircroft's Antiques: Skarby z Treffenburga
Dołącz do ekspertki od antyków Mii Faircroft, która odwiedza piękne austriackie miasteczko Treffenburg w poszukiwaniu słynnej kolekcji antyków, która niegdyś należała do słynnej matriarchini o imieniu Lady Ophelia Harcourt. Mia wie, że za każdym antykiem kryje się jakaś historia, a kiedy odkrywa, że niektóre szczegóły nie pasują do siebie, przekopuje się przez każdy zakamarek, by odkryć tajemnice rodziny Harcourtów. Dołącz do Mii w tej bogato ilustrowanej grze przygodowej typu Hidden-Object Puzzle, pełnej tajemnic, zróżnicowanej obsady sympatycznych postaci i wciągających minigier w każdym rozdziale!

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Hidden Objects Collection Volume 4" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.