Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
013388410026
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

MegaMan Legacy Collection 1 + 2 wersja US Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Mega Man Legacy Collection 1 + 2 to dostępny na Nintenhdo Switch zestaw, zawierających dziesięć części popularnej marki firmy Capcom.

Wszystkie gry są dwuwymiarowymi platformówkami, gdzie musimy eksplorować światy, omijać pułapki oraz walczyć z robotami, za pomocą bogatego wyboru uzbrojenia i różnorodnych umiejętności.

K


Gry kładą nacisk na walkę z rozmaitymi przeciwnikami, w czym pomaga zamontowane na jednej z rąk bohatera potężne działko. Struktura kampanii zawsze zakłada pokonanie przed finalnym przeciwnikiem wszystkich posłusznych jego rozkazom mechanicznych bossów, takie zwycięstwa pozwalają postaci przejąć specyficzny atak każdego z tych przeciwników.
W przeciwieństwie do standardowych strzałów, amunicja do tych ataków ulega wyczerpaniu i musimy ją uzupełniać gromadząc magazynki podczas zwiedzania kolajnych lokacji.
Kolejne odsłony wprowadzają nowsze umiejętności, takie jak wślizg czy opcja przywoływania mechanicznego psa i wszystkie te dodatkowe umiejętności pojawiają się potem w następnych odslonach serii.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "MegaMan Legacy Collection 1 + 2 wersja US" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.