189
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Avance Discos
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436016711029
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Neversong Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przed opracowaniem swojego pierwszego komercyjnego dzieła, czyli ciepło przyjętego Pinstripe’a, Thomas Brush zaprojektował nieskomplikowaną, darmową produkcję Coma! Opisywana tutaj gra Neversong jest jej rozbudowaną wersją.W Neversong gracze wcielają się w Pete'a, który zapadł w długotrwałą śpiączkę. Po przebudzeniu bohater ze smutkiem odkrywa, że jego siostra zaginęła w zagadkowych okolicznościach. Protagonista wyrusza więc w podróż przez oniryczną krainę – w trakcie tej niebezpiecznej przeprawy gracze mają okazję poznać jego pełną tajemnic przeszłość.

Neversong jest platformową grą akcji, wzbogaconą o elementy przygodowe. Wydarzenia, w jakich bierzemy udział w trakcie zabawy, są prezentowane z boku. Na odwiedzenie czeka dziesięć lokacji (mowa tak o sielankowych pejzażach łąk czy górskich szczytach, jak i o miejscach rodem z sennych koszmarów), gdzie rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z przeciwnikami. Nie brakuje również sekcji zręcznościowych oraz możliwości prowadzenia rozmów z postaciami neutralnymi, które nierzadko rzucają nowe światło na opowiedzianą przez twórców historię.

Neversong może się pochwalić dwuwymiarową grafiką wysokiej jakości, budzącą skojarzenia ze sferą wizualną gry Hollow Knight; jej dopełnieniem jest fortepianowy soundtrack.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Neversong Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.