54
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 7-14 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 7-14 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Pqube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690792185

Tokyo School Life (kod w pudełku) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

UWAGA! Edycja nie zawiera kartridża z grą.
W pudełku znajduje się jedynie kod do pobrania gry z Nintendo E-Shop.  


Tokyo School Life to podnosząca na duchu powieść wizualna, która pozwala przeżyć czarującą letnią historię miłosną. Jako świeżo przybyły do ​​Tokio student z wymiany, poznasz Karin, Aoi i Sakurę; trzy dziewczyny, z którymi będziesz spędzać wakacje.Poznaj ich dziwactwa, japońską kulturę i znajdź swoją bratnią duszę przed końcem lata!

Znajdź swoją ukochaną z liceum - poznaj i zaprzyjaźnij się z Karin, Aoi i Sakurą: trzy urocze dziewczyny, które chodzą do tej samej szkoły i akademika co Ty, spędzają razem przerwy na lunch i poznaj je
Twoje wybory wpłyną na wynik - w miarę postępów w historii dowiesz się więcej o Karin, Aoi i Sakurze. Wybierz najlepsze odpowiedzi, aby zaprzyjaźnić się z jedną z nich i być może używając odpowiednich słów, twoja miłość do wymarzonej dziewczyny zostanie odwzajemniona
Podnieś poziom swojego japońskiego! - Popraw swoje umiejętności japońskiego, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym uczniem. Oprócz angielskiego, Tokyo School Life umożliwia wyświetlanie tekstu w kana, romaji, a nawet w kanji! To doskonała okazja, aby nauczyć się słownictwa i uczyć się japońskich konstrukcji zdań w zabawny i wciągający sposób!
W pełni animowane i udźwiękowione postacie - Postacie ożywają dzięki wspaniałemu stylowi graficznemu i utalentowanej japońskiej obsadzie głosowej. Dziewczyny są renderowane w płynnym stylu animacji i zmieniają swój wyraz podczas interakcji z nimi. Nigdy wcześniej powieść wizualna nie była tak wciągająca!

Zobacz także

Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tokyo School Life (kod w pudełku)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.