179
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 06/11/2020
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Warner Bros
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Bakugan Champions Of Vestroia Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Bakugan: Champions of Vestroia to zupełnie nowa gra akcji RPG z oryginalną fabułą, która bazuje na popularnym serialu telewizyjnym i po raz pierwszy przenosi uniwersum Bakugan na platformę Nintendo Switch. Przygoda zabierze graczy w ostateczną podróż Bakugan, podczas której zaprzyjaźniają się z potężnymi stworzeniami znanymi jako Bakugan, uzbroją i dostosują drużyny Bakugan do zaciekłych bitew strategicznych, a także udoskonalą ich umiejętności, aby zostać mistrzem Vestroia. Fani mogą również zmierzyć się w trybie online dla wielu graczy.Cechy gry:
  • Opanuj umiejętności walki Bakugan: zostań bohaterem Bakugan Brawling dzięki nastawionemu na rywalizację i rozbudowanemu systemowi walki, tworząc najlepsze zespoły Bakugan. Gracze mogą zbierać Bakugan, zaprzyjaźniając się z nimi podczas eksploracji lub wykonywania zadań. Podnoś ich poziom walcząc w Bakugan Brawls i obserwuj, jak stają się coraz potężniejsze. ​
  • Stwórz zespół doskonały: wybierz trzech swoich najsilniejszych Bakuganów - każdego z jego własnymi, konfigurowalnymi umiejętnościami, i wyposaż w Baku-Gear, aby stworzyć najlepiej uzupełniający się zespół. Bakugan występują również w różnych frakcjach, co określa ich mocne i słabe strony, dodając kolejną warstwę głębi i strategii do bijatyki
 
  • Zróżnicowane środowiska do zbadania: w pełni eksplorowany świat 3D podzielony na różne obszary, z których każdy ma inne środowisko bitewne. Gracze mogą wchodzić w interakcje z innymi postaciami, wykonywać zadania i eksplorować ze swoim zespołem Bakuganów lokalizacje, takie jak: słoneczne nabrzeże, tętniące życiem centrum miasta lub fabryka pełna nikczemnych wrogów.
  • Zmierz się ze światem: sprawdź swoje umiejętności przeciwko światu w bezpośrednich potyczkach online dla wielu graczy, korzystając z drużyn Bakugan, które wyszkoliłeś podczas swojej przygody.

Zobacz także

Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Nowa
ulepszona wersja!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Bakugan Champions Of Vestroia" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.