Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496421403
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Dragon Quest Builders Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Wiele pokoleń temu świat Alefgard pochłonęła ciemność, gdy bohater, którego przeznaczeniem było pokonanie przerażającego i zdradzieckiego Dragonlorda, władcy potworów, został oszukany i nakłoniony do dołączenia do niego. Z powodu tej nikczemnej intrygi, ludzkość rozeszła się na cztery strony świata, tracąc tym samym zdolność budowania. Ludność Alefgardu krąży teraz po ruinach swojego dawnego domu, żebrząc i zbierając resztki, zaś ich kreatywność została zdegradowana do roli zwykłej opowieści.Teraz jednak powraca śmiałek – bohater wybrany przez samą Boginię – który wyrusza w podróż, by przywrócić ludziom z Alefgardu ich zdolność budowania. Dopiero gdy przywrócona zostanie moc wyobraźni, ludzkość będzie zdolna pokonać złego Dragonlorda raz na zawsze!

Główne cechy gry:
  • Twórz zróżnicowane narzędzia z materiałów, które zgromadzisz, by odbudowywać całe miasta i przywrócić życie w zniszczonym świecie Alefgard.
  • Intuicyjny system sterowania pozwoli ci wznosić wieże i zamki w mgnieniu oka.
  • Graj, jak chcesz – wciągająca historia Dragon Quest® i świat do odkrycia, połączone ze swobodą sandboksowej rozgrywki, dostarczą nową i ekscytującą zabawę dla całej rodziny.
  • Walcz ze znanymi z serii Dragon Quest® potworami i wchodź w interakcję z pięknie zaprojektowanymi trójwymiarowymi postaciami.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dragon Quest Builders" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.