259
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810023037989
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

The Legend of Heroes Trails from Zero Deluxe Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Legend of Heroes: Trails from Zero [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę w wersji podstawowej
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • miniksiążkę - artbook

Lloyd Bannings wraca do rodzinnego miasta, aby pójść w ślady zmarłego brata i wstąpić do policji w Crossbell. Zostaje jednak przydzielony do nowego oddziału, zwanego Sekcją Wsparcia Specjalnego, która wykonuje dziwne prace i pomaga ludziom w potrzebie. Ale on i jego nowi koledzy z drużyny powoli odkrywają, że ich tętniące życiem miasto skrywa mroczne przestępcze podbrzusze... a także kilka strasznych sekretów.Poznaj Crossbell w tym ekscytującym rozdziale znanej serii The Legend of Heroes! W miejscu, gdzie toczą się walki terytorialne między Imperium Erebonianów a Republiką Calvard, Crossbell rozwinęło się w dobrze prosperujące miasto-państwo i jeden z głównych ośrodków gospodarczych kontynentu.

Po trzech latach nieobecności w rodzinnym mieście Lloyd Bannings wraca, aby pójść w ślady zmarłego brata i wstąpić do policji w Crossbell. Po przybyciu na miejsce dowiaduje się jednak, że został przydzielony do Sekcji Wsparcia Specjalnego, nowego wydziału zajmującego się drobnymi pracami i mniejszymi zleceniami. Poznaje swoich nowych kolegów z drużyny, wśród których są Elie MacDowell, wnuczka burmistrza miasta, Randy Orlando, kobieciarz, były żołnierz, oraz Tio Plato, młody geniusz techniki.

Choć ich wydział jest wyśmiewany przez media i lekceważony przez resztę CPD, Lloyd i jego przyjaciele nie ustają w walce o to, by ich miasto stało się lepszym miejscem. Jednak powoli stają twarzą w twarz z przestępczą korupcją, która ogarnia ich miasto. Nie wiedzą, jak głęboko sięgają cienie Crossbell City...

Cechy:

  • Witamy w Crossbell - w tym kultowym mieście-państwie rozpoczyna się ekscytujący wątek fabularny w uniwersum Trails! Poznaj bogaty i odświeżony świat gry, który jest pełen tajemnic i przygód.
  • Dopracowana taktyka - Walka strategiczna została dopracowana, co zaowocowało bogatą, satysfakcjonującą rozgrywką taktyczną. Wykorzystaj potężne umiejętności i pracę zespołową, aby pokonać swoich przeciwników!
  • Twoje miasto, twoja historia - funkcje takie jak tryb szybkiej rozgrywki i tryb pomijania pozwalają dostosować wrażenia z gry do własnych preferencji i szybko przejść przez bitwy, aby skupić się na otaczającej cię historii i wydarzeniach.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Legend of Heroes Trails from Zero Deluxe Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.