<
299
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Premiera 03/03/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810100860493
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2 [Deluxe Edition] Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2 [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę w wersji podstawowej
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Artbook

Zanurz się w głębinach zdradzieckiego świata pokrytego toksycznymi grzybami z void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2. Od deweloperów z Nippon Ichi Software pochodzi druga część serii Void Terrarium. W tym świecie przytłoczonym przez rozkład, jedno światło nadziei trwa: młoda dziewczyna o imieniu Toriko, ostatni żyjący człowiek. Jej przyjaciel-robot, który stał się opiekunem, Robbie, przywrócił ją do zdrowia w zaciszu rozbitego terrarium stworzonego z pomocą wycofanej z użytku SI. To wyjątkowe terrarium mieści jedyne środowisko życia, którego nie dotknął śmiertelny wzrost grzybów i oferuje bezpieczną przystań dla młodej Toriko.Pomimo tego, że ledwo przeżył fabułę cloudAI, Toriko zapadł na kolejną tajemniczą chorobę zagrażającą życiu. Robbie musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Toriko bezpieczeństwo, jednocześnie badając wspomnienia cloudAI, aby utrzymać terrarium i znaleźć lekarstwo na nieznaną dolegliwość Toriko. Zbadaj ten ponury, a zarazem kapryśny postapokaliptyczny świat i jego niekończące się podziemne drogi i przewody, aby zebrać materiały i wykonać niezbędne przedmioty, aby zwiększyć swoje statystyki i uratować ostatniego pozostałego przy życiu człowieka od nieuchronnej śmierci.

Cechy:

  • Mistrz Broni - W miarę postępów w lochach podnieś poziom swojej ulubionej broni. Opanowanie broni zapewni ci dodatkową moc potrzebną do ochrony Toriko.
  • Tajemnicze bonusy - Dostęp do nich jest możliwy dzięki żółtym portalom, a w Tajemniczych Pokojach znajdziesz rzadkie skrzynie zawierające mnóstwo dobrodziejstw, w tym potężny sprzęt, nowe zdolności lub ultra rzadkie umiejętności, które mogą zmienić przebieg twojej wyprawy!
  • Możliwość dostosowania towarzysza - powracając z oryginału, void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2 oferuje nowe opcje dostosowania Toriko, w tym nowe ubrania, fryzury i akcesoria! Daj jej makeover jej marzeń!
  • Opieka nad terrarium - Utrzymuj wilgotność i temperaturę w swoim terrarium, sadząc nasiona i pielęgnując je podczas wzrostu! Następnie zbierz nową roślinę, aby udekorować swoje terrarium.

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2 [Deluxe Edition]" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.