<
229
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496427719
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Mario Golf Super Rush Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zagraj z rodziną i przyjaciółmi w największą jak dotąd grę Mario Golf!Zagraj w golfa z maksymalnie czterema graczami lokalnie lub w sieci i wcielaj się w znane postacie z Grzybowego Królestwa. Tryby gry obejmują od standardowego golfa do energicznego speed golfa i przypominającej RPG golfowej przygody w trybie fabularnym. Intuicyjne sterowanie za pomocą ruchów lub przycisków, wskaźnik strzału, który dostosowuje się do krzywizny pola, oraz inne nowe funkcje sprawiają, że zarówno nowi gracze, jak i doświadczeni zawodowcy z łatwością wbijają piłkę z mocą.

Graj w tym samym czasie z maksymalnie trzema innymi graczami i ścigaj się po polu, aby jako pierwszy wbić piłkę. Wyprzedzaj i przeszkadzaj przeciwnikom, wykonując przerywniki i specjalne strzały. Mario może na przykład rozbijać piłki innych graczy. Pnij się po szczeblach golfowego treningu w trybie fabularnym.

Zapisz swoją postać Mii™ na trening golfa w prestiżowym country clubie i przejdź drogę od żółtodzioba do zawodowca! Zmierzysz się z kolegami z Mushroom Kingdom i zdobędziesz punkty doświadczenia. Zdobywaj poziomy, aby poprawić statystyki swojej postaci, takie jak siła, ruch i obrót. Możesz przenieść swoją postać (i jej dostosowane statystyki) także do innych trybów!

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mario Golf Super Rush" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.