CENA: 179,90
149
90
Oszczędzasz 30,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540770554
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Story of Seasons Friends of Mineral Town Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Długo oczekiwany powrót do jednej z najbardziej lubianych pozycji w oryginalnej serii symulacji życia na farmie, znanej w Japonii jako Bokujo Monogatari, jest również pierwszym głównym tytułem z serii, który zostanie wydany na platformę Nintendo Switch.Pierwotnie wydana na Nintendo Game Boy Advance w 2003 roku, Story of Seasons: Friends of Mineral Town to kompletny remake, który pozwoli fanom serii powrócić do uroczego świata Mineral Town, jednocześnie przedstawiając go nowej generacji rolników. W tej spokojnej scenerii gracze będą uprawiać rośliny, opiekować się zwierzętami i budować relacje z mieszkańcami wioski.

Cechy:
  • Odkryj na nowo jedną z najbardziej lubianych pozycji STORY OF SEASONS: Ten remake klasycznej gry na Nintendo Switch zachowuje wciągającą rozgrywkę, barwne postacie i rustykalny urok oryginalnego wydania na Game Boy Advance z 2003 roku. Z gładką jak masło oprawą wizualną w jakości HD i chwytającą za serce reimaginacją kultowego miejsca, weterani serii i nowicjusze szybko odnajdą się w łagodnych rytmach Mineral Town.
  • Prowadź proste życie w Mineral Town: Wykorzystaj siłę natury, przywracając życie na farmie swojego dziadka, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta, aby zarobić na swoje utrzymanie. Ponad 20 odmian roślin i zwierząt, od alpak po króliczki angorskie, sprawia, że żaden dzień nie jest taki sam, ponieważ pory roku zmieniają się, a na graczy czekają nowe umiejętności.
  • Nawiąż przyjaźń z mieszkańcami miasteczka i zdobądź ich serca: Mineral Town jest pełne przyjaznych twarzy, które chętnie pomogą Ci odnaleźć się w nowym rodzinnym mieście. Poznaj mieszkańców i poznaj ich historie podczas codziennego życia, a może nawet znajdziesz po drodze miłość!
  • Mnóstwo zajęć w dni wolne od pracy na farmie: Niezależnie od tego, czy chodzi o wyścigi konne, złowienie mistrzowskiego pstrąga czy pokazanie swojej kulinarnej kreatywności, ruchliwy kalendarz pełen festiwali oznacza, że w Mineral Town nigdy nie ma nudnego dnia. Jeśli szukasz spokojniejszych chwil, wybierz się do miejscowego gorącego źródła, zagłęb się w kopalnie lub poznaj sezonowe tajemnice miasta.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nowa cena
tylko do 27.11!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Story of Seasons Friends of Mineral Town" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.