54
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 23/04/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488137195
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Urban Flow (kod w pudełku) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

UWAGA! Edycja nie zawiera kartridża z grą.
W pudełku znajduje się jedynie kod do pobrania gry z Nintendo E-Shop.  


Zarządzaj światłami miasta i postaraj się uniknąć chaosu!

Urban Flow to gra o subtelnym pięknie miejskich ulic wypełnionych samochodami poruszającymi się w idealnej harmonii. Ale taki porządek nie dzieje się sam z siebie - miasto potrzebuje CIEBIE, abyś kontrolował sygnalizację świetlną i upewnił się, że wszystko idzie gładko. Oznacza to brak wypadków, brak korków. Wszystko będzie działać idealnie - tak długo, jak będziesz skupiony!Zanurz się w pięknym, ręcznie wykonanym świecie low-poly, aby odkryć ogromną satysfakcję z obserwowania setek malutkich, kolorowych samochodzików płynących ulicami - a wszystko to podczas słuchania chłodnej, miejskiej muzyki.

Ponad 100 poziomów, każdy z własnym ruchliwym skrzyżowaniem. Masz jedno zadanie: obsługiwać światła i dbać o ich bezpieczeństwo.

  • Gra imprezowa (nawet jeśli imprezujesz sam!) - Graj sam lub z przyjaciółmi w skalowalnym trybie lokalnej kooperacji drop-in, drop-out dla dwóch, trzech lub czterech graczy! Możesz pomóc swoim przyjaciołom lub być małym łobuzem i szerzyć chaos! Unikaj wypadków, zwracając baczną uwagę na pojazdy specjalne i innych graczy. Do pojazdów specjalnych należy ambulans, który nie może długo czekać, oraz czołg, który przeorałby wszystko na swojej drodze.
  • Nie chcesz grać w kampanię? Wypróbuj nasz oparty na punktacji tryb Endless Mode lub Chill Mode - gdzie grasz tak długo, jak chcesz, bez pośpiechu i bez punktów - tylko ty i muzyka. Urban Flow został zaprojektowany jako świetne doświadczenie dla pojedynczego gracza! Odkrywaj różne środowiska i warunki pogodowe. Graj za pomocą kontrolerów dotykowych, Pro Controllerów lub Joy-Conów. Ukończ wyzwania i odblokuj nagrody.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Urban Flow (kod w pudełku)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.