CENA: 179,90
99
90
Oszczędzasz 80,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5026555068123
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

Borderlands Legendary Collection (kod w pudełku) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

UWAGA! Edycja zawiera kartridż z grą Borderlands 1. Borderlands 2 oraz The Pre-Sequel są w formie kodu do pobrania z Nintendo E-Shop.


Borderlands Legendary Collection to wydanie zbiorcze, w skład którego wchodzą trzy gry z serii Borderlands: pierwsza część, druga i spin-off The Pre-Sequel. Kolekcja ukazała się na konsoli Nintendo Switch. W skład Borderlands Legendary Collection wchodzą trzy części Borderlands, gier action-RPG z widokiem z perspektywy pierwszej osoby reprezentujące gatunek tzw. looter-shooterów, oraz wszystkie wydane do nich DLC - zarówno te fabularne, jak i te oferujące przedmioty kosmetyczne. Wspomniane trzy gry to:

Borderlands

Akcja Borderlands ma miejsce na planecie Pandora. Niedługo po opuszczeniu planety przez Dahl Corporation, zjawiają się tam poszukiwacze Skarbca. Jedną z takich postaci jest bohater wybrany przez gracza, któremu zaraz po tym, jak odkrył miasto Fyrestone, objawia się tajemnicza kobieta zwana Guardian Angel. Niedługo potem bohater natrafia na robota Claptrapa oraz mężczyznę o ksywie Dr Zed. Ten ostatni pomaga naszej postaci zyskać sławę po zabiciu liderów kilku gangów, po czym wszyscy skupiają się na odnalezieniu starożytnych arfetaktów, niezbędnych do otwarcia Skarbca.

Borderlands 2

W grze wcielamy się w postać, który budzi się ledwo żywa na Pandorze podczas burzy śnieżnej. Z opresji wyciąga ją jednak robot Claptrap. Rychło dowiadujemy się, że tajemniczy minerał Eidium rozprzestrzenił się po całej planecie będącej w uścisku Handsome Jacka - osobnika, który umiłował sobie polowanie na Vault Hunters, czyli na nas. Wraz z Claptrapem naszym pierwszym zadaniem jest dostać się do ostatniej ostoi ruchu oporu walczącego z imperialistycznymi zapędami Jacka.

Borderlands: The Pre-Sequel

Akcja Borderlands: The Pre-Sequel toczy się pomiędzy pierwszą i drugą częścią gry na księżycu oraz stacji kosmicznej orbitującą nad słynną planetą Pandorą. Fabuła skupia się ponownie na jednym z najbardziej znanych czarnych charakterów serii - Handsome Jacku. Jack powraca nie jako cwany, zuchwały, egocentryczny, nie dający się nie lubić antagonista znany graczom, ale jako dopiero dążący do władzy i niesławy sarkastyczny gość pełniący rolę przewodnika głównych bohaterów. Stacja kosmiczna firmy Hyperion, Helios, została uprowadzona i Jack zatrudnia nas jako pomoc do odbicia jej z rąk nieprzyjaciół.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Borderlands Legendary Collection (kod w pudełku)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.