129
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Curve Digital
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760883188
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Embr Uber Firefighters Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dołącz do Embr, rewolucji w służbach ratowniczych i zostań pracownikiem Embr już dziś!

Walcz z pożarami i ratuj życie wspinając się po drabinie sukcesu, a wszystko to w komfortowych, elastycznych godzinach pracy. Misja Embr jest prosta: przynieść über firefighting do każdego, wszędzie.Nadszedł czas, aby na nowo zdefiniować paradygmat usług strażackich i przekazać władzę Tobie - ludziom - a my zajmiemy się uciążliwą papierkową robotą. Każdy powinien mieć możliwość zostania bohaterem, dlatego dzięki jednej prostej wpłacie możesz już dziś zostać członkiem programu Respondr™!

Jako Embr Respondr™ będziesz odpowiadać na wezwania klientów o pomoc i przynosić straż pożarną do ich drzwi! Wyważanie drzwi, usuwanie wycieków gazu i gaszenie pożarów - żadna praca nie jest zbyt trudna dla Embr Respondr™.

Dołącz do nas w tym, co czołowi eksperci technologiczni nazywają startupem stulecia i zostań bohaterem, na którego zasługujesz.

Cechy:
  • REWOLUCJA W SŁUŻBACH RATUNKOWYCH - Dołącz do programu wczesnego dostępu Embr i pomóż kształtować przyszłość Embr jako ceniony członek społeczności i uczestnik programu Embr Respondr!
  • Skoordynowane reagowanie - podejmuj się zadań z maksymalnie trzema innymi Reagentami™, aby nawet najgroźniejszy pożar stał się spacerkiem po parku napędzanym kooperacją.
  • Długa i rozbudowana ścieżka kariery - pnij się po szczeblach kariery, stając się najlepszym w branży. Zbieraj oceny od swoich klientów i odblokowuj jeszcze trudniejsze zadania!
  • Spersonalizowany serwis wyposażenia - Bądź lepszy od konkurencji, kupując i ulepszając nowe narzędzia, a także pokaż swój styl dzięki ubraniom i pojazdom kupowanym bezpośrednio od Embr
  • Uratuj dzień po swojemu - wyważaj drzwi, rozbijaj okna, naprawiaj obwody elektryczne, usuwaj wycieki gazu i rób wszystko, co w Twojej mocy, aby przedostać się przez płonący budynek i uratować swoich klientów.

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Embr Uber Firefighters" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.