129
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488138918
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Youtubers Life 2 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zostań największym YouTuberem wszech czasów! Rozwijaj swój kanał, publikując najmodniejsze filmy i nawiązując interakcję z lojalnymi subskrybentami. Stań się bogaty i sławny, aby spotkać się z gwiazdami na najbardziej ekskluzywnych imprezach i współpracować z popularnymi markami.Rozwijaj swoje kanały w mediach społecznościowych i żyj życiem YouTubera!

Cechy:

  • ZOSTAŃ TRENDSETTEREM ZE SWOIMI FILMAMI - Stwórz swój własny kanał i zdecyduj, które treści są najlepsze: modne gry wideo, improwizowane streamingi, profesjonalne recenzje... Albo wszystkie z nich!
  • EXPLORE NEWTUBE CITY - Odkryj każdy zakątek miasta! Nagrywaj filmy po drodze lub publikuj zdjęcia na Instalife, uchwyć popularne trendy. Zbadaj każde miejsce, aby odkryć sekretne obszary, kultowe postacie i nowe misje, aby zdobyć ekskluzywne nagrody za swoje filmy.
  • ROZWIŃ SWÓJ KANAŁ I SPOTKAJ SWOICH FANÓW - Ulepszaj swoje ustawienia i identyfikuj modne tematy, aby tworzyć wirusowe filmy. Połącz siły z potężnymi sojusznikami, uzyskaj dostęp do wyjątkowych wydarzeń dla VIP-ów, odkryj światowe wyłączności i zwiększ swoją obecność w mediach społecznościowych, aby piąć się w górę!
  • WSPÓŁPRACUJ ZE SŁYNNYMI TWÓRCAMI TREŚCI - Współdziałaj ze społecznością, aby poznać nowych przyjaciół i rozwijać z nimi relacje. Znajdź swoją bratnią duszę w drodze do sławy. Poznaj popularnych youtuberów i pomóż im zdobyć nowe przedmioty, karty i umiejętności!
  • DOPASUJ WSZYSTKO DO SWOJEJ OSOBY - Zaprojektuj każdy aspekt swojej postaci i swojego mieszkania, kupując różnego rodzaju ubrania, przedmioty, meble, akcesoria i wiele innych. Rozszerz swoje mieszkanie i wyraź siebie w pełni dzięki większej niż kiedykolwiek personalizacji!

Zobacz także

Nowa cena
tylko do 27.11!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Youtubers Life 2" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.