CENA: 179,99
159
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156488752
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Gear.Club Unlimited 2 – Definitive Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gear.Club Unlimited 2 powraca na Nintendo Switch na ostatnie okrążenie… W edycji pełniejszej niż kiedykolwiek!

Gaz do dechy i ścigaj się po niemal 3000 kilometrów torów! Po zboczach gór, parku krajobrazowym, przez środek pustyni lub nad brzegiem morza. Broń swojej pozycji w ponad 250 wyścigach, biorąc udział w mistrzostwach, wyścigach pokazowych i Grand Prix.Wzorzec zręcznościowych wyścigów na konsoli Nintendo Switch przez ostatnie 3 lata, Gear.Club Unlimited2 powraca w najbardziej kompletnej (i jeszcze ulepszonej!) edycji. Odkryj całą zawartość Gear.Club Unlimited 2 i eksperymentuj z jazdą: na prostych drogach i torach, w wyzwaniach szybkości i wytrzymałości… ale zawsze w znanych i cenionych pojazdach! Od ciebie zależy, czy zdominujesz wyścigi i zapewnisz sobie przewagę nad przeciwnikami!

Z dodatkiem Porsche Series wsiądź do legendarnych aut marki Porsche, na przykład 911 930 Turbo, a w dodatku Endurance Championship kieruj kultowymi samochodami typu endurance, jak Ford GT40 MK I Gulf. Albo po prostu przejedź się dla rozrywki po różnych nawierzchniach! Będziesz potrzebować dużo talentu, wytrwałości i zręczności, aby być najlepszym!

CECHY GRY:

  • Prowadź legendarne pojazdy w ogromnym obszarze gry z bogatymi i zróżnicowanymi środowiskami w zremasterowanej grafice.
  • W trybie kariery uratuj rodzinny zespół wyścigowy przed bankructwem, rzucając wyzwanie charyzmatycznym kierowcom różnych narodowości.
  • Odkryj tryb Porsche Series i przejedź się większością pojazdów tego słynnego producenta, na przykład kultowym 911 930 Turbo.
  • Spróbuj trybu Endurance Championship, skupionego na sportach motorowych, w kampanii poświęconej wyścigowi 24h Le Mans i pojazdom GT: przygotuj się do wyścigu, zarządzaj poziomem paliwa, erozją opon i pit stopami.
  • Stwórz swój klub i zarządzaj nim oraz rekrutuj najlepszych kierowców, których napotkasz. Zaprowadź swoją załogę na szczyt tabeli wyników, mierząc się z klubami z całego świata.
  • Zarządzaj swoim garażem i dostosuj go do własnego gustu! Podziwiaj swoją kolekcję samochodów wyścigowych zdobytych podczas wyścigów. Gear.Club Unlimited 2 oferuje ponad 50 licencjonowanych pojazdów niektórych z najbardziej prestiżowych producentów na świecie.
  • Pojedynczo lub ze znajomymi: w Gear.Club Unlimited 2 możesz też zagrać w wiele osób, z maksymalnie 4 graczami lokalnie w trybie podzielonego ekranu, lub maksymalnie 8 graczami w rozgrywce sieciowej.
  • Wszystkie DLC Gear.Club Unlimited 2 już tu są, dając najbardziej kompletne wrażenia z wyścigów i wiele godzin szybkiej jazdy!

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Gear.Club Unlimited 2 – Definitive Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.