139
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Curve Digital
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760882174
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Hotshot Racing Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hotshot Racing to niesamowicie szybka gra wyścigowa w stylu arcade, łącząca drift, ostrą oprawę graficzną w stylu retro i niesamowite wyczucie prędkości, aby stworzyć porywające wrażenia z jazdy.

Opracowana przez weteranów gier wyścigowych, firmy SUMO Nottingham i Lucky Mountain Games, gra Hotshot Racing to zupełnie nowe doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, które wskrzesza klasyczną zręcznościową rozgrywkę z lat 90. i przenosi ją w czasy współczesne.16 torów wyścigowych zapewnia skręty, zakręty i proste sprzyjające szalenie szybkim wyścigom. Zmierz się ze środowiskiem nadmorskim, dżunglą, górskim i pustynnym Las Vegas, a każda trasa jest wymodelowana w najżywszych kolorach i z błękitnym niebem na milę.

Tryby Time Trial i Grand Prix zaspokoją potrzeby tych, którzy lubią rywalizować w klasycznych formatach wyścigów, podczas gdy tryby "Cops and Robbers" i "Drive or Explode" oferują nowe, porywające sposoby gry.

Każdy z trybów jest dostępny w trybie dla jednego gracza, dla czterech graczy na podzielonym ekranie i dla ośmiu graczy w sieci, natomiast tryb Time Trial jest przeznaczony tylko dla jednego gracza. Tryby dla pojedynczego gracza działają w zawrotnej prędkości 60 klatek na sekundę, zapewniając najszybsze możliwe odwzorowanie wyścigów.

Bij rekordy okrążeń, aby piąć się w górę w globalnych rankingach online, lub pobierz okrążenia duchów, aby zmierzyć się z najlepszymi.

  • POZNAJ NAJLEPSZYCH - Keiko, Xing, Mike, Alexa, Aston, Toshiro, Marcus i Viktor - ośmiu uzależnionych od prędkości kierowców, którzy poświęcili swoje życie dążeniu do zostania najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie.
  • POTRZEBNY BOOST - Zdobądź boost, driftując i omijając przeciwników, i wyzwól jednorazowe uderzenie prędkości, aby zostawić ich w lusterku wstecznym
  • ŁAP DRIFT - Drifting jest kluczowy w Hotshot Racing. Boost ładuje się, gdy gracz driftuje, więc utrzymanie go przez jak najdłuższy czas jest niezbędne do zachowania maksymalnej prędkości podczas wyścigu.
  • DRIVE OR EXPLODE - W tym trybie do każdego samochodu dołączona jest bomba. Spadnij poniżej pewnej prędkości i BOOM! Prędkość wyzwalacza staje się coraz szybsza, zmuszając graczy do utrzymywania niewiarygodnie wysokich prędkości. Gliniarze i złodzieje - Złodzieje unikają gliniarzy. Policjanci łapią rabusiów, a tym samym nawracają ich na stronę policji, co prowadzi do ekscytującego testu umiejętności dla pozostałych przy życiu przestępców.
  • The Big Boss Bundle przynosi ekscytujące DLC do Hotshot Racing za darmo! Nowy tryb Barrel Barrage zapewnia najbardziej zapalającą akcję, a Boss Level Grand Prix wprowadza rozszerzony wybór szybkich torów wyścigowych.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Hotshot Racing" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.