<
239
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Limited Run
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
819976025371
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Bloodstained Curse Of The Moon 2 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Koji Igarashi i Inti Creates powracają z jeszcze większą dawką retro akcji z mieczem i biczem!

Curse of the Moon 2 to klasyczna akcja 2D i mroczna, 8-bitowa estetyka połączona z nowoczesną grywalnością. Wielowątkowa struktura poprzedniego tytułu powraca wraz z nową, epicką historią nadzorowaną przez samego IGA (Koji Igarashi).Gracze przejmują kontrolę nad Zangetsu, szermierzem z dalekiego wschodu, który żywi głęboką urazę do demonów i alchemików, którzy je przywołali. Zangetsu musi wywalczyć sobie drogę do twierdzy demonów, ale nie musi tego robić sam! Zangetsu może sprzymierzyć się z zupełnie nowymi postaciami, które spotka po drodze i dodać je do grywalnego spisu.

W Curse of the Moon 2 pojawiają się trzy zupełnie nowe grywalne postacie, w tym egzorcystka Dominique. Wszystkie postacie z oryginalnej gry Curse of the Moon są również grywalne! Każda nowa postać dodaje wiele opcji rozgrywki, zdolności i sposobów na ukończenie wielu etapów gry.

Gracze mogą również tworzyć duety polujące na demony w dwuosobowej lokalnej kooperacji, dostępnej po raz pierwszy w serii! Pracuj razem z przyjacielem, mieszaj i dopasowuj mocne strony dwóch różnych postaci i podbijaj etapy na mnóstwo nowych, ekscytujących sposobów.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Bloodstained Curse Of The Moon 2" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.