139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
ININ Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4260650742910
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Boulder Dash Ultimate Collection Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Boulder Dash 30. rocznica
Kolekcjonerzy klejnotów, wykopcie to! W grze Boulder Dash®-30th Anniversary™ nasi bohaterowie, Rockford™, Crystal™ i inni, stają przed szeregiem nowych, ekscytujących wyzwań w tej legendarnej łamigłówce akcji. Przekopuj się przez spektakularne jaskinie z elementami 3D; unikaj spadających głazów; zbieraj cenne klejnoty i unikaj nikczemnych wrogów po drodze. Odkryj skrzynie skarbów z rzadkimi przedmiotami i potężnymi power-upami. Z 260 ekscytującymi poziomami, 13 nowymi, przepięknymi światami i 10 grywalnymi postaciami, Boulder Dash-30th Anniversary jest najlepszą grą w swojej 30-letniej historii.

Oryginalny Boulder Dash® został stworzony przez Petera Liepa i Chrisa Graya ponad 30 lat temu i wydany przez First Star Software w 1984 roku. Boulder Dash®-30th Anniversary jest pierwszą i jedyną grą z wielomilionowej serii Boulder Dash, która zawiera zarówno świat premium zaprojektowany przez Petera Liepę, jak i przez Chrisa Graya.

Zapewniając klasyczną mechanikę rozgrywki i funkcje Boulder Dash, Boulder Dash-30th Anniversary wprowadza nowe, ekscytujące elementy, takie jak ruch po przekątnej, który otwiera nowe, intrygujące zagadki, tworząc jednocześnie zupełnie inny, organiczny wygląd jaskiń.Boulder Dash Deluxe
Gra retro i legendarna łamigłówka akcji dla graczy zarówno młodych, jak i bardziej doświadczonych pojawiła się, łącząc aktualną grafikę z oryginalnymi funkcjami gry - obejmując 35+ lat Rockforda™ i jego przyjaciół, przekopujących się przez jaskinie w celu zbierania klejnotów - Boulder Dash® Deluxe!

Stworzona przez dwóch kanadyjskich programistów w 1984 roku, gra Boulder Dash stała się jedną z najdłużej działających serii gier wideo! Oryginalny Boulder Dash® to pionierska gra interaktywna sięgająca początków ery komputerów domowych i gier wideo. Jej liczne sequele zachwycają i stawiają wyzwania zarówno zwykłym, jak i zatwardziałym graczom w każdym wieku i płci od prawie czterech dekad.

Boulder Dash® Deluxe zabierze Cię wraz z postacią z gry zwaną Rockford™ w niezliczoną ilość nowych i ekscytujących wyzwań. Przekop się przez spektakularne jaskinie z elementami 3D; unikaj spadających głazów; zbieraj cenne klejnoty i unikaj po drodze nikczemnych wrogów. Odkryj skrzynie skarbów z rzadkimi przedmiotami do zbierania i mocnymi power-upami. Boulder Dash Deluxe zawiera 180 nowych, ekscytujących i unikalnych poziomów. Dodatkowo, przekop się przez 9 zupełnie nowych światów z wysokiej klasy grafiką i własnymi teksturami, zanurkuj w Klasycznym Świecie 1984 z jego jaskiniami lub ciesz się Światem Liepa; zestawem składającym się z 20 najbardziej zakręconych poziomów zaprojektowanych przez twórcę oryginalnej wersji Boulder Dash z 1984 roku i legendę gier wideo Petera Liepa. A jakby tego było mało, czeka na Ciebie 15 nowych specjalnych przeciwników, od Octopusa po Śnieżnego Tygrysa. Boulder Dash® Deluxe to naprawdę szczytowe osiągnięcie w ponad 35-letniej historii Boulder Dash®!

Cechy:

  • Ponad 400 nowo zaprojektowanych poziomów w 2 grach
  • 20 poziomów z oryginalnej wersji z 1984 roku
  • 20 nowych poziomów autorstwa Petera Liepy, twórcy pierwszych wersji Boulder Dash
  • Wiele możliwych do odblokowania postaci, ulepszeń i dostosowywania postaci
  • Kilka różnych światów z unikalnymi teksturami, animacjami i stworzeniami

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Boulder Dash Ultimate Collection" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.