169
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Premiera 31/12/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Numskull Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056280417385
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Clive 'N' Wrench Badge Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Clive 'N' Wrench [Badge Edition] zawiera:
  • Gra
  • 5 przypinek

Clive 'n' Wrench to platformówka 3D, której bohaterami są królik Clive i małpa Wrench, która siedzi na jego grzbiecie. Twoja przygoda przeniesie Cię w czasie i przestrzeni w magicznej lodówce z lat 50-tych, a wszystko po to, by naprawić błąd kuzynki Clive'a, Nancy, i ostatecznie udaremnić despotycznego doktora Daucusa.Zainspirowany klasykami gatunku, takimi jak Spyro the Dragon czy Jak & Daxter, Clive 'n' Wrench to tytułowy króliczy i małpi duet, który skacze, turla się, unosi i kręci w całym mnóstwie szalonych światów.

Cechy:
  • Zakrzywiająca czas opowieść - Twoja przygoda przeniesie Cię aż z prehistorycznej epoki lodowcowej w grze Iceceratops, przez starożytny Egipt w grze Tempus Tombs, a nawet przez całą drogę na Dziki Zachód.
  • Kosmiczne lokacje - Zbadaj 11 odrębnych poziomów, z których każdy ma własnego bossa. Genialnie wykonane raje platformowe pełne wyzwań, przedmiotów do zebrania i charyzmatycznych postaci.
  • Płynny zając - Lata spędzone na doskonaleniu wrażeń i animacji każdego ruchu w zróżnicowanym zestawie ruchów Clive'a i Wrencha, dostosowanym zarówno do doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy.
  • Dzieło pasji - projekt jedynego dewelopera Roba Wassa, rozpoczęty w 2011 roku, Clive 'n' Wrench to prawdziwe dzieło pasji prawdziwego fana gatunku.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Clive 'N' Wrench Badge Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.