CENA: 119,90
99
90
Oszczędzasz 20,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Nighthawk Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060146468213
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Forager Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Forager to niezależna produkcja stworzona przez studio HopFrog założone przez Mariano Cavallero, inspirowana takimi klasykami, jak Stardew Valley, Terraria oraz klasyczne odsłony serii The Legend of Zelda. Próbna edycja tytułu została udostępniona na Steamie za pośrednictwem serwisu Humble Bundle, który wydał też pełną wersję gry.Forager zabiera nas do otwartego świata, początkowo składającego się jedynie z niewielkiej wyspy. W trakcie zabawy eksplorujemy okolicę i zbieramy surowce niezbędne do wybudowania pieca oraz wytworzenia pierwszych przedmiotów. Z czasem pozwoli to na zdobycie złotych monet, za które wykupujemy dostęp do kolejnych lokacji. Te różnią się nie tylko dostępnymi zasobami i obecną fauną – na niektórych z nich znajdziemy postacie niezależne, oferujące rozmaite usługi.

Podobnie jak Minecraft, gra nie ma z góry narzuconego celu. Możemy skupić się na hodowli zwierząt i uprawie roślin (a także minerałów, jeśli akurat mamy taki kaprys), poszukiwać rzadszych obiektów do wystawienia w Muzeum (choćby w celu zdobycia cennych nagród) lub zająć się handlem i gromadzeniem bogactw. Jeśli zapragniemy przygód, cztery dostępne lochy w duchu oldskulowych odsłon The Legend of Zelda pozwolą nam zmierzyć się z potworami – w tym potężnymi bossami – oraz zdobyć skrzynie z łupami, w tym nowe schematy tworzenia przedmiotów. W wyprawach mogą nam towarzyszyć sojusznicy sterowani przez AI, których pozyskujemy sobie w świecie gry. Nie zabrakło też prostych zagadek i innych atrakcji, ale lepiej nie poświęcać im się nieustannie, jako że wiąże się to ze spadkiem wskaźnika energii, co w skrajnym przypadku może doprowadzić do zgonu bohatera.

W Forager znalazł się prosty system rozwoju postaci, w ramach którego każda aktywność – wydobycie surowców, pokonanie wrogów etc. – przekłada się na punkty doświadczenia. Po zebraniu odpowiedniej liczby tychże bohater awansuje na wyższy poziom, co pozwala na rozwinięcie zdolności związanych z budownictwem, magią, walką, gotowaniem, wydobyciem itd. Gra nie narzuca nam większych ograniczeń w doborze umiejętności, co ułatwia stworzenie postaci zgodnej z naszym stylem gry.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Forager" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.