139
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Meridiem
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8437020062169
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Kunai Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kunai to gra typu metroidvania, w której główną rolę odgrywa Tabby – robot, w którym zaklęto duszę wojownika ninja. Jest to druga produkcja w portfolio studia Turtle Blaze. Za wydanie odpowiada The Arcade Crew.Świat przedstawiony w Kunai uległ niemal całkowitej zagładzie. Rasa ludzka praktycznie wyginęła, a świat zdominowały roboty. Gracz wciela się w jednego z nich – Tabbiego, który połączony jest z duszą starożytnego wojownika. Wyrusza on w podróż w poszukiwaniu sensu istnienia.

Kunai należy do gatunku metroidvania. Gracz porusza się po świecie w taki sam sposób jak w dwuwymiarowych grach platformowych. Jednak tutaj gracz nie może opierać się tylko na własnej zręczności, choć jest ona bardzo ważna, ale również posiadanych przez bohatera zdolnościach oraz ekwipunku.

Istotną rolę odgrywa rozwój Tabbiego. Gracz rozpoczyna przygodę, nie posiadając żadnych umiejętności. Z postępem rozgrywki zdobywa nie tylko większą siłę, ale także dostęp do całej gamy różnych broni czy specjalnych tricków ninja. W czasie rozgrywki graczom przyjdzie się mierzyć z kilkoma rodzajami przeciwników. Oprócz tego napotkać można także przyjazne roboty, które służą pomocą w walce z wrogami.

Kunai zostało wykonane przy pomocy grafiki pixel art. W czasie przygody gracz będzie miał okazję zwiedzić różnorodne lokacje. Całość przedstawiona jest przy pomocy prostej i zarazem jaskrawej kolorystyki, w której dominują czerwień, beż i niebieski.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Kunai" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.