179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Selecta Play
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8424365722674
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Mail Mole Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Mail Mole to urocza platformówka 3D, której bohaterem jest Molty, najszybszy kret doręczyciel, w swoim dążeniu do uratowania Carrotlandu przed katastrofą! Odkrywaj magiczne światy, poznawaj nowych przyjaciół, ścigaj się z Mecha-Molami, znajduj przedmioty do zbierania, rozwiązuj zagadki i dostarczaj niesamowite rzeczy na koniec świata!

Biegaj po podziemiach, wspinaj się po ścianach i wzbijaj w przestworza - nie ma miejsca, do którego nasz bohater nie dotrze! Podróżując z Liniami Armatnimi, Molty podejmie najbardziej wymagające i zróżnicowane wyzwania platformowe, aby dotrzeć do najdalszych i najstarszych skrzynek pocztowych w Carrotland: niekończące się doły, gigantyczne głazy, strome zbocza, odbijające się platformy, ostre kolce..... trudne drogi! Ale kiedy nie ma prądu, nie możesz wysłać e-maila!Przemierzaj magiczne światy, od spokojnych plaż Wysp Kokosowych po mroźne szczyty Yeti Ridge, poznawaj nowych przyjaciół, ścigaj się z niezwykłymi mech- rywalami, rozwiązuj łamigłówki i odnajduj wszystkie pyszne przedmioty porozrzucane po całej Carrotland, gdy Molty (kret pocztowy!) wyrusza na przygodę, aby dostarczyć swoją najważniejszą przesyłkę... zanim będzie za późno!

W Peaceful Plaza, głównym centrum Carrotland, spotkasz wesołą gromadkę mieszkańców wioski, którzy obecnie martwią się z powodu dziwnej przerwy w dostawie prądu. Ale nie martw się, bo Molty pomoże naprawić linie energetyczne i otrzyma w nagrodę kilka akcesoriów!

Elegancki kapelusz, głupi kapelusz słomkowy, urocza opaska królika lub błyskotliwy plecak odrzutowy sprawią, że Molty będzie wyglądał jak najfajniejszy kret pocztowy w okolicy!

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mail Mole Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.