149
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488135566
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Skully Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Skully jest produkcją z pogranicza gier zręcznościowych i przygodowych. Tytuł został opracowany przez niezależny kanadyjski zespół Finish Line Games, a jego wydaniem zajęła się firma Modus Games.

Skully zabiera nas w podróż do fantastycznego świata, a dokładnie – na magiczną wyspę, nad którą panuje rodzeństwo trojga skłóconych ze sobą bogów. W trakcie rozgrywki wcielamy się w tytułową czaszkę, która została przywrócona do życia przez tajemnicze bóstwo. Protagonista musi zrobić wszystko, by pogodzić ze sobą zwaśnionych bogów, a tym samym – zapobiec wiszącej w powietrzu wojnie zagrażającej życiu na wyspie.W Skully akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Na grę składa się osiemnaście poziomów osadzonych w siedmiu różnorodnych biomach, wśród których znajdziemy między innymi malownicze lokacje znajdujące się na powierzchni oraz posępne podziemne jaskinie. W każdym z tych miejsc roi się od rozmaitych zagrożeń; dodatkowo chcąc popchnąć akcję do przodu, często musimy rozwiązywać rozmaite zagadki środowiskowe.

Z napotkanymi problemami Skully radzi sobie, przybierając odpowiednie formy. Jako czaszka bohater potrafi jedynie turlać się i skakać, co pozwala mu pokonywać przeszkody terenowe i szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce. Po przemianie w jednego z trzech błotnistych stworków zyskuje natomiast między innymi wielką siłę (dzięki której może na przykład niszczyć skalne ściany) bądź zdolność telekinezy (pozwalającą mu przesuwać platformy lub przenosić niewielkie kamienie).

Oprawa graficzna gry Skully prezentuje się przyjemnie dla oka. Otoczenie jest różnorodne i szczegółowe, a poszczególne formy bohatera – bogato animowane. Dopełnieniem tego wszystkiego jest wpadający w ucho soundtrack tworzący atmosferę wielkiej przygody.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nowa
ulepszona wersja!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Skully" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.