54
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Pqube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690792291
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Songbird Symphony (kod w pudełku) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

UWAGA! Edycja nie zawiera kartridża z grą.
W pudełku znajduje się jedynie kod do pobrania gry z Nintendo E-Shop.  


Pokrzepiająca, odkrywcza podróż osieroconego pisklęcia o imieniu „Birb”, które wyrusza na poszukiwanie swojego prawdziwego pochodzenia. Podążaj za tym wesołym, małym, skaczącym ptaszkiem, który uwielbia śpiewać i poprowadź go przez magiczną podróż z oszałamiającą pikselową grafiką oraz wspaniałą animacją, która dopasowuje się do Twoich muzycznych interakcji! Ćwierkaj, aby aktywować platformy i śpiewaj mieszkańcom lasu, ucząc się nowych dźwięków, które pomogą Ci we wciągających bitwach rytmicznych przeciwko stworzeniom tego rozległego, czarującego świata.Cechy gry:

  • Cudowna bajka - w tej podróży odkrywania siebie Birb spotka dziesiątki wesołych mieszkańców z radosnymi i żywiołowymi animacjami. Przemierzaj obszary wyrenderowane w pięknej pikselowej grafice, dowiadując się więcej o leśnych opowieściach
  • Platformówka z muzycznym akcentem - przyjdź z pomocą leśnym stworzeniom, aby znaleźć ukryte nuty rozrzucone po poziomach. Twoje dobre uczynki uwolnią dodatkowe warstwy bitów, które będą harmonijnie łączyć się ze ścieżką dźwiękową, ożywiając atmosferę świata.
  • Ekscytujące bitwy rytmiczne - ucz się nowych nut, angażując się w chwytliwe segmenty muzyczne, które będą wyzwaniem dla twoich umiejętności rytmicznych. Dołącz do chóru i naciśnij nuty zsynchronizowane z muzyką, aby śpiewać razem!
  • Ogromna mapa pełna sekretów - poprowadź Birb przez połączone ze sobą poziomy, pełne życia i ukrytych obszarów do odkrycia. Zbieraj pióra po drodze i znajdź ich właścicieli, aby odkryć niezliczone sekrety i zgłębić wiedzę tego magicznego świata.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Songbird Symphony (kod w pudełku)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.