209
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 6 szt.
Wydawca:
Leoful
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
8881300172213
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Company Man Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Company Man to klasyczna platformówka akcji zainspirowana popularnym amerykańskim serialem telewizyjnym "The Office". Wcielasz się w postać Jima, młodego pracownika, który rozpoczyna pracę w Good Water Company.Niezadowolony z tego, jak zarządzana jest firma, Jim wyrusza, aby obalić swojego szefa i zostać dyrektorem generalnym. Za pomocą potężnej klawiatury przeprowadzaj ataki mailowe na współpracowników, biegaj i skacz po działach od kadr po marketing, doładowuj się ziarnami kawy i pokaż im, kto tu rządzi!

Cechy:

ZNISZCZ WSZYSTKICH NA SWOJEJ DRODZE, JAK DOSTAĆ SIĘ NA SZCZYT - Wystaw swoje umiejętności platformowe na próbę, skacząc i pędząc przez siedem działów korporacji, pełnych pułapek, dziwacznych współpracowników i trudnych szefów.
Zanurz się w PIĘKNYM, RĘCZNIE MALOWANYM ŚWIECIE - poznaj różne piękne, ręcznie malowane środowiska - od klimatyzowanych, lodowatych podłóg w dziale księgowości po niekończące się góry papierów w dziale kadr.
ODPOWIEDNIE ZAGADNIENIA ROZWIĄZYWANE Z DUCHEM - Pamiętasz leniwego kierownika, który ci szefuje, albo irytującego współpracownika, który próbuje ci sprzedać piramidę finansową? Będziesz się śmiał z wielu kalamburów i żartów z życia zawodowego.
WYCIĄGNIJ SIEBIE ZA PUŁAPKI Z AKTUALIZACJĄ BRONI - Po pokonaniu nowego działu podnieś swój poziom umiejętności za pomocą aktualizacji klawiatury. Od rzucenia komentarza w stylu "backhanded comment" po rozwalenie spamowego tsunami mailowego, jest wiele sposobów na zakończenie pracy.
RE-ENERGETYZUJ SIĘ PRZY RELAKSUJĄCEJ PRZERWIE NA KAWĘ - Czujesz się trochę pozbawiony mocy? Zrób sobie przerwę na kawę, aby wzmocnić swoje zdrowie i wytrzymałość! Jak mógłbyś obalić firmę bez odrobiny kofeiny?
KUP ZIARNA KAWY - Wydaj monety, które zarobisz, bijąc swoich współpracowników, w Coffee Shopie, który oferuje różne ziarna kawy wzmacniające zdrowie i wytrzymałość.
UWAŻAJ NA TAJEMNICZE Lochy - Zmierz się z tajnymi lochami, w których Jim musi walczyć z kolejnymi falami współpracowników. Lochy te nie są łatwe do znalezienia, więc uważaj na nie!
POZIOM TRUDNOŚCI DLA KAŻDEGO - Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem, mamy dla ciebie szeroki wybór poziomów trudności od Normalnego do Niemożliwego (poziom Niemożliwy jest odblokowywany po ukończeniu gry).

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Company Man" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.