CENA: 249,90
149
90
Oszczędzasz 100,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Kod:
5030941110358
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:

Mass Effect 3 Edycja Specjalna Nintendo Wii U

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Cena nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona przez dystrybutora i może ulec zmianie.

Mass Effect 3 rzuca gracza w sam środek galaktycznej wojny, której stawką jest przetrwanie rodzaju ludzkiego i ocalenie Ziemi. Jak jednak zwyciężyć, kiedy bezlitosny wróg wydaje się niepokonany? To zależy tylko od Ciebie: fabuła gry jest nieliniowa i każda podjęta w jej trakcie decyzja ma tutaj ogromne. W Mass Effect 3 wcielasz się w postać komandora Sheparda, ostatniej osoby, która może uchronić Ziemię od unicestwienia. Na szczęście nie jesteś sam: masz do dyspozycji elitarny oddział zaprawionych w walce żołnierzy, gotowych wypełniać Twoje rozkazy.

Eliminuj wroga, oskrzydlając go wraz ze swoimi towarzyszami lub zdejmując cele samotnie, korzystaj z osłony lub idź naprzód pod naporem ognia, raź przeciwnika precyzyjnie przygotowanym atakiem z dystansu lub wejdź w bezpośrednią konfrontację na polu walki. Wojna o Ziemię rozpocznie się 9 marca 2012 na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Stań do walki! • Graj jak lubisz. Wolisz bezkompromisową rozgrywkę rodem z filmu akcji czy bardziej rozbudowaną historię z naciskiem na dokonywanie wyborów i ponoszenie ich konsekwencji? Niezależnie od preferowanego stylu gry, na drodze do zjednoczenia galaktyki przeciw wspólnemu wrogowi nie zabraknie emocji.
 • Rozbudowana i otwarta fabuła. Weź udział w wyjątkowej, interaktywnej opowieści z wieloma możliwymi zakończeniami, które zależą od Twoich wyborów. Stwórz własną historię Mass Effect 3!
 • Odblokuj i modyfikuj swój arsenał. Rozbudowuj potencjał Sheparda i całego oddziału, odblokowując i ulepszając nowe umiejętności i rodzaje broni.
 • Wspólna kampania wieloosobowa. Wyrusz na wojnę ze znajomymi, biorąc udział w czteroosobowych misjach sieciowych. Wybierajcie spośród szerokiego wachlarza klas postaci i ras, aby stworzyć mieszankę wybuchową, która pozwoli pokonać potężnego wroga. Wynik kampanii może mieć wpływ na rozwój wypadków w Twojej rozgrywce jednoosobowej!
 • Bezwzględni i inteligentni wrogowie. Stań do konfrontacji z bezlitosnymi przeciwnikami, którzy stale będą szukać słabych stron w Twojej taktyce, wymuszając korygowanie wypróbowanych strategii i dostosowywanie ich do sytuacji.

 • Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Konsole Switch
  w nowych, niższych cenach!
  Figurki z gry CP77
  w niższych cenach!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mass Effect 3 Edycja Specjalna" (Nintendo Wii U).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.