<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9,99
9
99
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Bohemia Interactive Studio
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5903034004202
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:
:

ArmA: Queen’s Gambit PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)


Dotatek Arma: Queen's Gambit dla głośnej gry Arma: Armed Assault, najlepiej sprzedającego się symulatora walki stworzonego przez specjalistów od symulacji wojskowej w Bohemia Interactive Studio. Nowe kampanie, misje, środowisko oraz nowe tryby w grze sieciowej.

Dodatek zawiera najnowszy patch 1.08, który dodaje do gry nowe bronie oraz pojazdy. Wprowadza również wiele multiplayerowych i technicznych ulepszeń, dzięki którym w końcu amerykańscy gracze będą mogli walczyć na tych samych polach walki, co reszta graczy.

Nowe kampanie

Konflikt na Rahmadii - Prawdziwe zakończenie historii ArmA: Armed Assault z wielkimi bitwami mającymi miejsce w obrębie masywnych fortyfikacji na wyspach Rahmadii oraz całkiem nowej Porto. Twoją misją jest zlokalizowanie wrogów uciekających przez góry na wyspę Rahmadia, gdzie wyzwolona armia Sahranii przegrupowuje się i przygotowuje swoje ostateczne powstanie. Natomiast, rozstrzygającą walkę stoczysz na wspaniałej, piaszczystej wyspie Porto.

Królewski Poker - Tytułowy zestaw 7 misji rozgrywa się osiemnaście miesięcy po wydarzeniach z ArmA: Armed Assault, grupa świetnie wyszkolonych najemników przybywa aby pomóc rządowi w delikatnych sprawach, których armia nie może rozwiązać. Jednakże coś w tej sprawie śmierdzi. Bądź więc gotowy na podstępną grę, która ma wiele (zależnych od twoich akcji) zakończeń.

Nowe otoczenie

Porto - Porto, to mała i piaszczysta wyspa położona niedaleko wybrzeża Sahranii, mieści się na niej małe miasto oraz trochę porozrzucanej roślinności. Otoczenie miejskie z wąskimi uliczkami łączy się z rozciągniętą otwartą przestrzenią, którą porastają skupiska drzew. Ta mapa została zaprojektowana dla mniejszych scenariuszy multiplayerowych i oferuje perfekcyjne otoczenie do mniejszych walk w terenie miejskim. W porcie zobaczymy marynarzy służących królowi Sahranii, jest to również miejsce tranzytu do południowego portu Sahranii.

Sahrania kilka lat później - Sahrania po kilku modyfikacjach pokazuje duży postęp od czasów pierwszej części ArmA: Armed Assault.

Tryb Multiplayer

Bitwa o Porto - „Capture and Hold” scenariusz dla 40 graczy. Przejąć część centrum Porto. Obie strony korzystają z najlepszego uzbrojenia jednostek pancernych, wkładają swój najlepszy ekwipunek (włączając w to pancerz) i bronią przejętych części miasta. Powtarzalność tej szybkiej i intensywnej akcji wzmacnia możliwość różnych ustawień pory dnia, pogody czy czasu gry.

Miejska Obława - Tryb współpracy MP scenariusz zaprojektowany dla 6 najtwardszych żołnierzy oddziałów specjalnych, których zadaniem jest usunąć różne urządzenia OPFOR w Porto. Jedyną drogą do ukończenia tego zadania na nieprzyjaznym i zamkniętym terenie w określonym czasie jest przechytrzenie strażników SLA i poleganie na członkach własnej drużyny.

Wymagania:

Procesor: Pentium IV 2.5 GHz RAM: 512 MB Grafika: GeForce 6600GT z 256 MB RAM i Pixel Shader 2.0 lub ATI Radeon x800 z 256 MB RAM i Pixel Shader 2.0 Miejsce na dysku: 6GB System operacyjny: Windows 2000, XP.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "ArmA: Queen’s Gambit PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.