<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9,99
9
99
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Bohemia Interactive Studio
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5903034004202
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:
:

ArmA: Queen’s Gambit PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)


Dotatek Arma: Queen's Gambit dla głośnej gry Arma: Armed Assault, najlepiej sprzedającego się symulatora walki stworzonego przez specjalistów od symulacji wojskowej w Bohemia Interactive Studio. Nowe kampanie, misje, środowisko oraz nowe tryby w grze sieciowej.

Dodatek zawiera najnowszy patch 1.08, który dodaje do gry nowe bronie oraz pojazdy. Wprowadza również wiele multiplayerowych i technicznych ulepszeń, dzięki którym w końcu amerykańscy gracze będą mogli walczyć na tych samych polach walki, co reszta graczy.

Nowe kampanie

Konflikt na Rahmadii - Prawdziwe zakończenie historii ArmA: Armed Assault z wielkimi bitwami mającymi miejsce w obrębie masywnych fortyfikacji na wyspach Rahmadii oraz całkiem nowej Porto. Twoją misją jest zlokalizowanie wrogów uciekających przez góry na wyspę Rahmadia, gdzie wyzwolona armia Sahranii przegrupowuje się i przygotowuje swoje ostateczne powstanie. Natomiast, rozstrzygającą walkę stoczysz na wspaniałej, piaszczystej wyspie Porto.

Królewski Poker - Tytułowy zestaw 7 misji rozgrywa się osiemnaście miesięcy po wydarzeniach z ArmA: Armed Assault, grupa świetnie wyszkolonych najemników przybywa aby pomóc rządowi w delikatnych sprawach, których armia nie może rozwiązać. Jednakże coś w tej sprawie śmierdzi. Bądź więc gotowy na podstępną grę, która ma wiele (zależnych od twoich akcji) zakończeń.

Nowe otoczenie

Porto - Porto, to mała i piaszczysta wyspa położona niedaleko wybrzeża Sahranii, mieści się na niej małe miasto oraz trochę porozrzucanej roślinności. Otoczenie miejskie z wąskimi uliczkami łączy się z rozciągniętą otwartą przestrzenią, którą porastają skupiska drzew. Ta mapa została zaprojektowana dla mniejszych scenariuszy multiplayerowych i oferuje perfekcyjne otoczenie do mniejszych walk w terenie miejskim. W porcie zobaczymy marynarzy służących królowi Sahranii, jest to również miejsce tranzytu do południowego portu Sahranii.

Sahrania kilka lat później - Sahrania po kilku modyfikacjach pokazuje duży postęp od czasów pierwszej części ArmA: Armed Assault.

Tryb Multiplayer

Bitwa o Porto - „Capture and Hold” scenariusz dla 40 graczy. Przejąć część centrum Porto. Obie strony korzystają z najlepszego uzbrojenia jednostek pancernych, wkładają swój najlepszy ekwipunek (włączając w to pancerz) i bronią przejętych części miasta. Powtarzalność tej szybkiej i intensywnej akcji wzmacnia możliwość różnych ustawień pory dnia, pogody czy czasu gry.

Miejska Obława - Tryb współpracy MP scenariusz zaprojektowany dla 6 najtwardszych żołnierzy oddziałów specjalnych, których zadaniem jest usunąć różne urządzenia OPFOR w Porto. Jedyną drogą do ukończenia tego zadania na nieprzyjaznym i zamkniętym terenie w określonym czasie jest przechytrzenie strażników SLA i poleganie na członkach własnej drużyny.

Wymagania:

Procesor: Pentium IV 2.5 GHz RAM: 512 MB Grafika: GeForce 6600GT z 256 MB RAM i Pixel Shader 2.0 lub ATI Radeon x800 z 256 MB RAM i Pixel Shader 2.0 Miejsce na dysku: 6GB System operacyjny: Windows 2000, XP.

Zobacz także

Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "ArmA: Queen’s Gambit PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.