CENA: 69,90
49
99
Oszczędzasz 19,91
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Warner
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5908305201304
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:
:
:

Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W grze Scooby-Doo! and the Spooky Swamp, Scooby-Doo, Shaggy, Daphne, Velma i Fred wezmą udział w nowej przygodzie, gdzie staną przed wyzwaniem odkrycia tajemnicy dziwnej dziewczyny z bagna i jej kotła z naparem. Razem z przyjaciółmi gracze będą mogli podróżować po bagnie oraz po innych nawiedzonych lokacjach takich jak alpejska wioska pokryta śniegiem i południowo-zachodnie miasto duchów. Podczas podróży duzi jak i mali gracze natykać się będą na coraz to nowsze wskazówki oraz spróbują rozwiązać zagadkę tajemniczego naparu.

W duchu współzawodnictwa, nie będzie potrzeby stawiania czoła wyzwaniom w pojedynkę! Tryb Drop-in, drop-out i tryb dwuosobowej kooperacji zachęci przyjaciół i całą rodzinę by przyłączali się do gry w każdym momencie rozgrywki. Gracze będą mogli odblokować zabawne kostiumy jak również kolekcjonować Scooby Snacksy, za które kupią akcesoria i ubrania. Poza tym w grze pojawią się nowe gadżety i narzędzia, które pomogą odnaleźć ukryte wskazówki i przeprowadzić sekretne dochodzenie. Całkiem nowe zagadki, nowi przeciwnicy i epickie walki z przywódcami będą trzymały graczy w napięciu i elektryzującej atmosferze tajemnicy.

Charakterystyczne cechy
 • Szeroki Wybór Bohaterów: Po raz pierwszy wciel się w wybranego przez Ciebie bohatera Tajemniczej Spółki kiedy tylko chcesz dzięki trybowi drop-in/drop-out i w trybie kooperacji
 • Rozszerzona pula gier logicznych: Nowe gry logiczne które przetestują Twoje umiejętności rozwiązywania zadań
 • Nowi przeciwnicy do pokonania: Nowe potwory i epickie walki z przywódcami na każdym poziomie rozgrywki
 • Rewelacyjne gadżety: Używaj supergadżetów i narzędzi, które pomogą Ci rozwiązać zagadki, odkryć elementy do skolekcjonowania i poprowadzić dochodzenie.
 • Odjazdowe elementy do odblokowania: Zbieraj Scooby Snacksy, by zakupić zabawne kostiumy i stworzyć indywidualny wygląd postaci z unikatowymi akcesoriami i elementami ubioru.
 • Porywające tajemnice: Użyj Wii Remote lub rysika DS’a by poskładać ze sobą wskazówki, zagadki i rozszyfrować tajemnicze wiadomości
 • Elektryzujące lokacje: Odkryj i przebadaj trzy wielkie otwarte światy takie jak upiorne bagno, alpejska wioska i południowo-zachodnie miasto duchów.
 • Konsole Switch
  w nowych, niższych cenach!
  Modele Gundam
  Nie wymagają kleju!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Podstawki pod pady
  lub telefony
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno PL" (PC).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.