59
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
THING TRUNK
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Book Of Demons PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Osadzona w realiach fantasy gra akcji z elementami RPG oraz karcianki, opracowana przez niezależne polskie studio Thing Trunk. Book of Demons jest pierwszą produkcją z planowanego cyklu, stanowiącego hołd dla najlepszych gier ostatniej dekady ubiegłego wieku.

Otoczka fabularna gry to wariacja na temat konfliktu dobra ze złem i wybrańca ratującego świat przed zniszczeniem. Stajemy do walki z hordami biesów, nieustannie przebijając się do arcydemona ukrytego na najgłębszym poziomie piekła. Historia otwarcie drwi z klasycznej produkcji Blizzarda oraz podobnych tytułów hack-and-slash. Uniwersum osadzone jest w książce, a bohaterowie wyglądają jak papierowe wycinanki.Nawiązując do klasycznych gier RPG, Book of Demons oddaje w nasze ręce trzy klasy postaci: wojownika, złodziejkę i maga. Klasa determinuje używany ekwipunek, więc nie możemy wyposażyć bohatera we wszystko, co uda nam się znaleźć. Wojownik może korzystać ze wszystkich rodzajów zbroi i broni do walki w zwarciu. Złodziejka natomiast specjalizuje się w atakach dystansowych i nakładaniu na wroga specjalnych efektów, np. trucizny. Mag z kolei nie może nosić pancerzy, ale jest biegły we wszelkich sztukach magicznych.

Gra prezentuje unikatową oprawę wideo, dzięki której świat wygląda jak skonstruowany z wycinanek. Zgodnie z tą specyficzną stylistyką nie uświadczymy tu spektakularnych animacji, aczkolwiek nie jest to przeszkodą dla czerpania przyjemności z rozgrywki.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Book Of Demons" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.