CENA: 129,90
119
90
Oszczędzasz 10,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Codemasters
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5024866337600
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Lord of the Rings Online: Compilation Pack PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Skład pakietu:
Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar
Lord of the Rings Online: Mines of Moria
Wydanie zawiera:
1. grę Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar 2. dodatek Mines of Moria 3. 30 dni gry 4. dwa bonusowe przedmioty w grze do wyboru

Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar
Z najdalszych zakątków Eriadoru w Śródziemiu, nowi śmiałkowie przygotowują się do stanięcia naprzeciw zła z zachodu. Siły Mordoru się mobilizują, Nazgule poszukują Jedynego Pierścienia, a całą krainę spowił strach. Do tego świata wkraczają nowi poszukiwacze przygód - ludzie, krasnoludy, elfy, a nawet hobbity. Współpracując w małych i dużych grupach, będą eksplorować świat i walczyć z siłami Saurona. A może będą woleli budować domy i rozpalać ogniska? Lub spotykać w tawernie na piwie, przy dźwiękach pieśni i opowieści? Albo tworzyć mithrilowe miecze dla dzielnych wojowników? Niezależnie od tego co wybierzesz, będzie to Twój świat w Śródziemiu, Twój dom w krainie Tolkiena.

Lord of the Rings Online: Mines of Moria jest pierwszym oficjalnym rozszerzeniem wielokrotnie nagradzanej gry PC online Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Ta najnowsza część prowadzi gracza do najsławniejszych miejsc literatury fantasy, gdzie może on wesprzeć towarzyszy w walce przeciw mrocznym potęgom Saurona.

W Lord of the Rings Online: Mines of Moria zapierający dech w piersiach wirtualny świat Śródziemia nie przestał się rozwijać. Nadchodzi długo oczekiwana chwila otwarcia bram do pradawnych, znajdujących się pod ziemią miast krasnoludów, gdzie na gracza czekają niebezpieczne kreatury z głębin, strażnicy wód, zupełnie nowe elementy uzbrojenia oraz cenne skarby. Oprócz ogromnego, nowego obszaru do odkrycia, nowych zadań oraz ekscytujących lochów, pod Górami Mglistymi znajduje się mnóstwo nowych elementów gameplay.

 • Doświadcz klasyki Tolkiena - spotkaj sławne postacie, jak Gandalf, czy drużyna pierścienia. Eksploruj legendarne lokacje, takie jak gospoda pod Rozbrykanym Kucykiem, czy Rivendell. Walcz z przerażającymi przeciwnikami - Nazgulami, trollami, czy Uruk-Hai!
 • Pokonaj cienie z Angmaru - dołącz do drużyny i walcz z siłami Saurona. Zmierz się z armiami króla Nazguli na północy. Ochraniaj Shire i wykorzeń zło z Wichrowego Czuba.
 • Badaj starożytne krainy - odbądź podróż przez Śródziemie, zbierając opowieści, wiedzę i artefakty, zwiększające siłę Twojego bohatera. Dokonuj wspaniałych czynów i wypełniaj wymagające odwagi zadania, pracując nad umiejętnościami prowadzonej postaci.
 • Stwórz wyjątkową postać - przeżywaj przygody jako człowiek, elf, krasnolud lub hobbit. Po zdecydowaniu się skąd pochodzi Twoja postać, wybierz kolor skóry, włosów, oczu i wiele więcej. Wyposaż się w przedmioty takie jak twarde zbroje krasnoludów, fikuśne pancerze elfów, czy bronie, wykute dzięki wiedzy o zamierzchłych czasach. Wybierz jedną z siedmiu klas postaci - zadawaj duże ilości obrażeń jako Champion, chroń swoją drużyną jako Guardian, oszukuj przeciwników jako Burglar, lub wypróbuj jedną z pozostałych możliwości - Captain, Hunter, Minstrel i Lore-master.
 • Walcz sam, lub z innymi graczami - dzięki setkom godzin rozgrywki, w grze Lord of the Rings Online zawsze jest coś do zrobienia, samemu lub w drużynie. Sam twórz swoją historię, lub dołącz do drużyny z innymi graczami, by toczyć epickie boje z orkami, Nazgulami, a nawet Balrogami! Dobrze współpracujące zespoły graczy mogą też używać specjalnych koordynowanych ataków, by zadawać olbrzymią ilość obrażeń, leczyć towarzyszy lub odzyskiwać magiczną energię. Gra zapewnia również system Player vs. Player, pozwalający graczom na walkę między sobą o chwałę i honor.
 • Twórz przedmioty, legendarne i całkiem zwyczajne. Gracze mogą wykuwać bronie i pancerze do walki z siłami Saurona, lub poświęcić się bardziej pokojowym zajęciom, takim jak gotowanie czy uprawianie pola. Ci, którzy poświęcą się dla zostania mistrzami w swoim fachu, będą mogli stworzyć legendarne przedmioty o niezwykłej jakości.
 • Pełne dramatyzmu momenty - Lord of the Rings Online oferuje wielki, otwarty świat i filmowe momenty, dzięki którym gracz jeszcze bardziej wciąga się w opowiadaną historię.
 • Wchodź w interakcje z innymi graczami - spotkaj się i nawiąż kontakt z setkami innych graczy, fanów opowieści Tolkiena. Zrelaksuj się w gospodzie pod Rozbrykanym Kucykiem w Bree, pod Zielonym Smokiem w Shire, czy w jednym z wielu innych podobnych miejsc na terenie Śródziemia.
 • Odbądź podróż przez Śródziemie - doświadcz epickiej historii dzięki setkom zadań, stworzonych jako rozwinięcie fabuły Władcy Pierścieni. Podróżuj po znanych lokacjach oraz miejscach zupełnie nowych, stworzonych specjalnie z myślą o grze. Doświadcz Śródziemia jak nigdy wcześniej!
 • Osiągnij całkiem nowy poziom w Mines of Moria - walcz przeciwko nowym inkarnacjom zła na podwyższonym górnym poziomie 60. Staw czoła nieznanym potworom, stwórz całkiem nowe bronie i przedmioty, pisząc tym samym własna legendę.
 • Opanuj dwie nowe klasy - dwie nowe klasy powiększają wybór postaci z gry. Zostań "Rune-Keeper" i wykorzystaj magiczne artefakty do leczenia lub ataku. Jako "Warden" zetrzyj wrogów na miazgę, używając dewastujących manewrów.
 • Zbierz odwagę i ruszaj na wschód - zbadaj szeroko rozgałęzioną sieć tuneli i znakomite hale krasnoludów z Morii, odkryj spokojne lasy Lothlórien i doświadcz setki różnorodnych questów na nieznanych obszarach.
 • Bądź częścią przygody! - spotkaj legendarne postacie, takie jak na przykład Gandalf. Wesprzyj towarzyszy w walce przeciwko ciemnym mocom Saurona. Dołącz do tysięcy graczy, by razem z nimi stać się częścią największej przygody fantasy, jaka do tej pory powstała.
 • W cenę produktu wliczone jest 30 dni grania
 • Uwaga - Do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid.
 • Zobacz także

  Figurki Funko POP!
  Zobacz wszystkie!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nowa cena
  tylko do 27.11!
  Modele Gundam
  Nie wymagają kleju!
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Lord of the Rings Online: Compilation Pack" (PC).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.