CENA: 99,90
89
90
Oszczędzasz 10,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5026555063401
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:

XCOM Enemy Unknown Wydanie kompletne PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

Wydana w 1993 r. pierwsza część serii X-COM uznawana jest za jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek stworzono – jej współczesna wersja została stworzona przez ekspertów od gier strategicznych ze studia Firaxis Games, twórców kultowej serii Sid Meier’s Civilization. Wielokrotnie nagrodzona, XCOM: Enemy Unknown rozszerza dziedzictwo X-COM, zawierając zupełnie nową fabułę, wrogów i technologie do walki z obcymi i obrony Ziemi. W XCOM: Enemy Unknown gracze doglądać będą strategii walki oraz taktyki indywidualnych oddziałów, a także zarządzać bazą i przydzielać zasoby jako dowódca sekretnej, globalnej organizacji militarnej XCOM

Dodatek XCOM: Enemy Within wynosi laureatkę tytułów Gra Roku 2012, XCOM: Enemy Unknown, na jeszcze wyższy poziom grywalności, dodając między innymi nowe mapy, wrogów, specjalne zdolności i uzbrojenie.

Główne cechy XCOM: Enemy Within:

·         Nowe zdolności żołnierzy: zbadaj obcą technologię i odblokuj ulepszenia operacyjne:

·         Nowe uzbrojenie i wyposażenie: daj swoim żołnierzom nowe możliwości taktyczne i zaopatrz ich w nowe projekty prosto od inżynierów ze Zbrojowni.

·         Nowi przeciwnicy: opracuj taktyki potrzebne do pokonania nowych typów zagrożenia, np. Mechtoidów.

·         Nowe strategie: odkryto wartościowe źródło wiedzy Obcych, znane jako Meld. Zabezpiecz je na polu walki i odblokuj dzięki niemu nowe zdolności i technologie.

·         Nowe wyzwania taktyczne i mapy: zmierz się z nowymi wyzwaniami, na zwiększonej o połowę liczbie dostępnych lokalizacji.

·         Nowe mapy, poziomy i możliwości trybu wieloosobowego: stwórz własną drużynę korzystając z większej liczby opcji i rozgrom przeciwników podczas intensywnych pojedynków turowych.

·         Nowa frakcja EXALT – tajne stowarzyszenie, które dzięki technologii obcych chce przejąć władzę na naszej planecie.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "XCOM Enemy Unknown Wydanie kompletne" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.