CENA: 129,99
74
90
Oszczędzasz 55,09
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5908305208662
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Company of Heroes 2 PL Dwa Fronty PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Edycji „Dwa fronty” zawiera podstawową wersję gry oraz dodatek: Armie frontu zachodniego

Company of Heroes 2: Armie frontu zachodniego pozwala graczom ponownie znaleźć się na froncie zachodnim, który pamiętać mogą z pierwszej gry w serii, zdobywcy wielu nagród – Company of Heroes™. Samodzielny dodatek wprowadza dwa wyjątkowe pakiety w ramach nowej zawartości: siły USA oraz niemieckie Oberkommando West. Każda armia ma własne taktyczne opcje rozgrywki, nowe rodzaje piechoty, broń zespołową, pojazdy, zdolności i ulepszenia, których może używać na ośmiu mapach do gry wieloosobowej, przedstawiających front zachodni w różnych porach roku. Armie frontu zachodniego to także nowy system postępów w grze, wprowadzający dodatkowe unikatowe rozwiązania oraz pozwalający graczowi na większe zaangażowanie w taktyczne i strategiczne aspekty rozgrywki.Company of Heroes 2, wraz z zawartością dodatkową pozwala graczom brać udział w starciach na 31 mapach (do tego dochodzi ponad tysiąc map dostępnych w Steam Workshop), a pomoże im system autodopasowania. Do gry można przystąpić niezależnie od posiadanej zawartości, nawet jeśli gracz dysponuje jedynie dodatkiem Armie frontu zachodniego.

„Wiemy, że fani chętnie wracają do pierwszej części, dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić im ponowne odwiedzenie frontu zachodniego” – mówi Greg Wilson, producent wykonawczy w Relic Entertainment. „Oferując graczom zawartość do Company of Heroes 2 skupiającą się na froncie zachodnim, oddajemy do ich dyspozycji zupełnie nowy zestaw opcji taktycznych, które znacząco rozszerzają oferowaną zawartość wieloosobową. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że dołączenie do naszej olbrzymiej społeczności rozgrywki wieloosobowej jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej”.

Company of Heroes 2:

Obejmij dowództwo nad legendarnymi armiami II wojny światowej i dołącz do krwawych starć na froncie, by wyzwolić Europę rozdzieraną przez niszczycielski konflikt. Twoje umiejętności strategiczne i wiedza taktyczna stanowią klucz do zwycięstwa w kontynuacji powszechnie docenionej i często nagradzanej gry Company of Heroes. Zgłębiaj tajniki różnych opcji taktycznych, które zdefiniują Twój styl jako wodza. Company of Heroes 2 jest zdobywcą siedmiu nagród E3 i ponad dwudziestu nominacji.

Wymagania:

Core i5 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 470 lub lepsza), 30 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/8

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Company of Heroes 2 PL Dwa Fronty" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.