CENA: 89,00
82
99
Oszczędzasz 6,01
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Natec
Kod:
5901969400144
:

MYSZ NATEC GENESIS GX57 DLA GRACZY 4000DPI PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
NIEZWYKLE PRECYZYJNY SENSOR OPTYCZNY
GX57 to profesjonalna mysz gamingowa dla prawdziwych graczy. Dzięki precyzyjnemu sensorowi optycznemu AVAGO 3050 o rozdzielczości 4000 DPI urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją działania, co zapewnia komfortową pracę.
DYNAMICZNA ZMIANA DPI
Zmieniaj rozdzielczość za pomocą jednego kliknięcia! Czterostopniowa, dynamiczna zmiana rozdzielczości odbywa się przy pomocy jednego przycisku osiągając maksymalną rozdzielczość 4000 DPI. Do każdego z czterech stopni zmiany DPI można ustawić rozdzielczość według swoich potrzeb i przypisać jeden z czterech kolorów podświetlenia myszy, który informuje użytkownika o aktualnej rozdzielczości.
OPROGRAMOWANIE STWORZONE Z MYŚLĄ O GRACZACH
Dołączone oprogramowanie dla graczy pozwala na samodzielne skonfigurowanie i zaprogramowanie urządzenia, co sprawia, że bezproblemowo można dostosować myszkę do własnych potrzeb. Oprogramowanie pozwala na programowanie 6 przycisków, do których można przypisać dowolne akcje i czynności. Przeciwnicy będą bez szans!
WYSOKA SZYBKOŚĆ RAPORTOWANIA
Wysoka szybkość raportowania 1000Hz gwarantuje krótki czas reakcji myszy dzięki temu masz pewność, że żadne lagi nie zakłócą twojej rozgrywki.
ERGONOMICZNY KSZTAŁT
Ergonomiczny kształt i gumowane uchwyty boczne sprawiają, że mysz świetnie leży w każdej dłoni. Teflonowe ślizgacze powodują, że mysz porusza się lekko i płynnie na każdej powierzchni, nie męcząc przy tym dłoni.
ZWIĘKSZONA WAGA MYSZY
Model myszy Genesis GX57 posiada wbudowane ciężarki wewnątrz obudowy, które zostały precyzyjnie dobrane i rozmieszczone tak, aby użytkownik mógł cieszyć się jeszcze lepsza kontrolą i oddawać niezwykle precyzyjne strzały podczas potyczek.
WYTRZYMAŁOŚĆ
Do produkcji produktów Genesis użyto wysokiej jakości materiałów. W połączeniu z odpornym na uszkodzenia kablem i idealnym spasowaniem podzespołów sprawia, że mysz świetnie sobie radzi w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Akceleracja: 20 G
Liczba przycisków: 6
Wysokość: 41 mm
Długość: 125 mm
Długość przewodu: 200 cm
Liczba programowalnych przycisków: 6
Rozdzielczość: 250 - 4 000,00 DPI
Szerokość: 80 mm
Częstotliwość próbkowania: 1 000 Hz
Komunikacja: Przewodowa
Złącza: USB 2.0
Sensor: Optyczny
Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 2000
Cechy dodatkowe: Plug&Play
Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 2000 , Win. XP , Win. Vista , Win. Vista 64bit , Win. 7 , Win. 7 64bit , Win. 8 , Win. 8 64bit , MAC , Linux
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "MYSZ NATEC GENESIS GX57 DLA GRACZY 4000DPI" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.