<
317
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Asus
Kod:
4716659202028
:

Słuchawki ASUS ORION ROG PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Realistyczny dźwięk w każdym detalu dzięki 50 mm głośnikom wyposażonym w magnesy neodymowe
Pełne skupienie na rozgrywce dzięki izolacji szumów do 30dB
Pełnowymiarowe, 100mm miękkie poduszki zapewniają wygodę i komfort podczas długich rozgrywek
Dodaj do listy


Graj komfortowo i wygrywaj stylowo
Zestaw słuchawkowy Orion jest przeznaczony dla miłośników gier.Zapewnia głębię dźwięku i pełne pozycjonowanie, potrzebne w każdej rozgrywce. W wyniku szeroko zakrojonych badań uwzględniających opinie klientów, zespół ROG uznał komfort użytkowania jako kluczowy,jeśli chodzi o słuchawki do gier. ROG Orion posiada 100mm pokrywające uszy poduszki, zapewniające wyższy komfortu, a 50mm przetworniki z magnesami neodymowymi oferują pełne zanurzenie w dźwięku.


Najwyższej jakości przetworniki wykonane z magnesów neodymowych
Duże, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe zostały zoptymalizowane tak, by zapewnić graczom dynamiczne pozycjonowanie dźwięku. Oferują czyste brzmienie dźwięków, mocne basy i bardzo niski poziom zakłóceń. Mocny i dynamiczny dźwięk sprawia, że wirtualne pole walki staje się niezwykle realistyczne, a wszystkie działania i odruchy stają się niezwykle szybkie, niemal naturalne.


Odczepialny mikrofon filtrujący szumy
W oparciu o opinie graczy, ROG Orion wyposażono w ulepszony mikrofon, który umożliwia łatwiejszą regulację i wygodne przechowywanie, kiedy nie jest używany. Mikrofon z technologią filtracji szumów jest dużo wrażliwszy na głos, zapewniając skuteczną komunikację podczas gry.


Pełne skupienie na polu walki dzięki izolacji szumów do 30dB
Zakłócenia są dla profesjonalnych graczy jednym z największych problemów. Rozpraszają i często powodują podejmowanie niewłaściwych decyzji, co z kolei obniża liczbę punktów i miejsce w rankingu. Zestaw ROG Orion został wykonany tak, by w pełni pokrywać uszy, a technologia izolacji szumów zapewnia graczom znacznie lepsze warunki gry, gdyż blokuje zakłócenia, takie jak dźwięki otoczenia i głos ludzki - dwa główne elementy rozpraszające podczas dużych rozgrywek. Nawet dyskretne dźwięki mogą zakłócać odbiór gry, dlatego też warto upewnić się, że Twój sprzęt pozwala na pełne zanurzenie w rozgrywce – podejmij właściwy wybór..


W rezultacie długich badań i testów kilku prototypów, projektantom Orion udało się zapewnić użytkownikom pełen komfort użytkowania – zestaw jest lekki, ma ergonomiczną budowę i zoptymalizowaną siłę zacisku.

Projektanci ROG wybrali dla użytkowników miękkie, 100 mm poduszki pokryte przepuszczającym powietrze materiałem. 

Proste dostosowywanie głośności i wyciszanie za pomocą znajdującego się na kablu kontrolera.


Dla zapewnienia dłuższej żywotności i mniejszych zakłóceń, ROG Orion wyposażono w solidny, pleciony kabel i pozłacane wtyczki. Przedłużony, 2,5-metrowy kabel gwarantuje ponadto swobodę ruchów w czasie rozgrywki.


Zespół Republic of Gamers stale podnosi jakość dźwięku w swoich produktach. Dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i wierności dźwięku, gracze na pewno docenią każdą rozgrywkę. Snajperzy przeciwnika kryją się w ciemnościach stale ostrzeliwują Twoje pozycje? Nadszedł czas, aby uzbroić się w potężny i precyzyjny sprzęt dźwiękowy Xonar. Koniec z niepewnością. Krystalicznie czysty dźwięk daje Ci ogromną przewagę na polu bitwy i prowadzi wprost do zwycięstwa.. 


Precyzyjne wykrywanie i pozycjonowanie dźwięków sprawia, ze osoby wyposażone w sprzęt ROG to prawdziwi czempioni. Rozwiązanie opracowano na podstawie opinii profesjonalnych graczy przy wykorzystaniu ekspertyzy zespołu Xonar. Stworzone dla zawodowych graczy produkty ROG znacznie poprawiają komunikację i umożliwiają precyzyjną lokalizację każdego kroku przeciwnika. Koniec z zakradaniem się i oskrzydlaniem.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Średnica głośników : 50 mm
Materiał głośników : Magnes neodymowy
Impedancja: 32 Ohm ± 3 %
Input Sensitivity: -30 dB
Redukcja szumów
Pasywne : 
Maks. > 30 dB
Częstotliwości
Słuchawka : 20 ~ 20000 Hz
Długość przewodu: 2.5 metra
Waga: 268 g
Akcesoria
Podręcznik użytkownika


Zobacz także

Promocja cyfrowa do 2 lutego
Nie czekaj na dostawę!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Słuchawki ASUS ORION ROG" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.