CENA: 79,90
69
90
Oszczędzasz 10,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4005209169851
Klasyfikacja PEGI:
Dyskryminacja Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:
:

Homefront PL Ultimate Edition Essentials PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Homefront: Ultimate Edition jest kompletnym wydaniem znanej i popularnej pierwszoosobowej strzelaniny autorstwa Kaos Studios mającego na swoim koncie Frontlines: Fuel of War. Produkcja ta powstała na zlecenie Codemasters.

Akcja opisywanego tytułu rozgrywa się w 2027 roku, dziesięć lat po upadku gospodarki i kryzysie energetycznym w Stanach Zjednoczonych, które są okupowane przez Koreę Północną. Gracz wciela się w członka amerykańskiego ruchu oporu, walczącego z żołnierzami armii wspomnianego państwa. Autorem scenariusza do Homefronta jest John Milius, twórca Czasu Apokalipsy. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza dostępny jest wariant rozgrywki wieloosobowej z dedykowanymi serwerami.

Homefront na tle innych strzelanek FPP, wyróżnia się systemem drama engine. Oznacza to, że przechodząc grę więcej niż jeden raz dostrzeżemy rozmaite zmiany – np. w kwestii rozmieszczenia przeciwników na mapie czy też wydarzeń rozgrywających się w wirtualnym świecie. Nie zmienia to jednak faktu, że sama gra jest oskryptowana i nastawiona na efektywność rodem z hollywoodzkich produkcji.Homefront: Ultimate Edition zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki do gry:
 • Zestaw map „Twierdza” – zawiera dwie mapy do trybu deathmatch i dwie kolejne do trybu team deathmatch. Miejsce akcji to okolice słynnej wyspy Alcatraz oraz mosty Golden Gate.
 • Zestaw map „Jedyna szansa” – zawiera dwie nowe mapy do trybu deathmatch, Supermarket oraz Tamę.
 • Strzelba 870 Express – znana strzelba taktyczna marki Remington, świetna do walki na krótki dystans, na przykład w budynkach.
 • Kod bojowy – odblokowuje tryb gry wieloosobowej oraz pozwala zdobywać poziomy doświadczenia powyżej 5.
 • Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Figurki amiibo
  Zbierz je wszystkie!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Homefront PL Ultimate Edition Essentials" (PlayStation 3).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.