Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,90
129
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Perp Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5060522097631
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Chernobylite PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Chernobylite to science-fiction survival horror RPG, osadzony w hiperrealistycznych, trójwymiarowych pustkowiach Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Wcielisz się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika elektrowni w Czarnobylu, który powraca do Prypeci, aby zbadać sprawę tajemniczego zniknięcia swojej narzeczonej 30 lat wcześniej.Walcz z wrogim wojskiem i innymi prześladowcami, zmierz się z nadprzyrodzonymi stworzeniami oraz surowym i bezlitosnym środowiskiem w poszukiwaniu prawdy. Przygotuj się na ekscytującą przygodę przetrwania, spisek, horror, miłość i obsesję. Czy przetrwasz swoje lęki?

Cechy:
  • Skradanie się, przetrwanie i walka - Przetrwanie w Strefie nie jest łatwe, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania, w miarę jak giną twoi towarzysze i kurczą się zapasy. Unikaj wykrycia za pomocą skradania się lub angażuj się w otwartą walkę z bronią.
  • Niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Budowa bazy i rzemiosło - Zbuduj bazę, z której będziesz mógł planować swoje codzienne działania i wyprawy. Wykorzystaj stacje robocze do tworzenia gadżetów, pułapek i broni lub zmodyfikuj istniejące wyposażenie do swoich potrzeb.
  • Zarządzanie zasobami i drużyną - Towarzysze są kluczem do twojego przetrwania i rozwiązania twojej podróży. Każdy dzień wymaga dokładnego planowania i przydzielania zasobów oraz zadań swoim towarzyszom.
  • Nieliniowa fabuła i strategia - żadna rozgrywka nie jest taka sama. Wybory i fabuła są w twoich rękach. Wybierz mądrze, czy zaufać swoim towarzyszom, czy nie, wykorzystywać zasoby do przetrwania lub badań, stawiać czoła konfliktom lub ich unikać. Przyszłość zależy od Ciebie

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Chernobylite" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.