<
259
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Premiera 21/04/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Deep Silver
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628681586
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Dead Island 2 Day One Edition + Bonusy PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

Zamów teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet Pamiątki z Banoi

Pamiątki z Banoi — pakiet z bronią i umiejętnościami pozwalającymi wrócić pamięcią do oryginalnej gry Dead Island — to konieczny dodatek do arsenału każdego pogromcy zombie.

Zawartość pakietu Pamiątki z Banoi:

  • Pałka wojenna z Banoi
  • Kij baseballowy „Pamiątka z Banoi ”
  • Atut broni: Zbalansowanie
  • Karta umiejętności Przestrzeń osobista

Witajcie w piekielnym LA! W Los Angeles rozprzestrzenia się śmiercionośny wirus, zmieniając jego mieszkańców w spragnione krwi zombie. Miasto otoczono kordonem sanitarnym, a wojsko wycofało się za jego granice. Pogryzieni, zainfekowani, lecz mimo wszystko odporni na zarazę uczycie się, jak wykorzystać drzemiącą w was moc. Tylko ty, we współpracy z innymi wykolejeńcami, którym zdarzyło się być od pornym na groźny patogen, możesz ocalić Los Angeles (i cały świat) dla przyszłych pokoleń. Odkryj prawdę o zarazie, sprawdź, kto za tym wszystkim stoi i przekonaj się, kim lub czym jesteś. Przetrwaj, ewoluuj i ocal świat — innymi słowy, po prostu przeżyj typowy dzień w LA! Uwielbiana saga o zombie powraca! W Dead Island 2 połączono znaną wcześniej formułę horroru, mrocznego humoru i szalonego zabijania zombie, tworząc epicką przygodę w stylu pulp. W tej porywającej grze RPG akcji z perspektywy pierwszej osoby odwiedzisz nowy „plac zabaw” — potępioną wersję Los Angeles (które należałoby nazwać piekielnym LA). W Dead Island 2 znajdziesz stylowe, tętniące życiem (no, może nie do końca...) miasto opanowane przez nieumarłych. Odkryj słynne miejsca w Los Angeles, które teraz spływają krwią. Spotkaj postacie o osobowości, którą przewyższa tylko ich ego. Pokonaj tysiące nieprzyjaciół w niepowtarzalnym, krwawym stylu, aby zostać najlepszym pogromcą zombie!


Cechy:

  • W grze Dead Island 2 odwiedzisz najsłynniejsze miejsca w Mieście Aniołów, teraz budzące strach i niepewność.
  • Możliwość sprawdzenia się w brutalnej walce wręcz w otwartym świecie, gdzie doznasz najmocniejszych wrażeń płynących z rozwalania całych hord zombie z perspektywy pierwszej osoby.
  • Masz do dyspozycji mnóstwo rozmaitej broni oraz podejść taktycznych charakteryzujących się różnym stopniem brutalności.
  • Masz do wyboru sześć postaci, z których każda charakteryzują się niepowtarzalną osobowością i własnymi dialogami. Możesz dowolnie dostosowywać umiejętności każdego pogromcy
  • Poznaj najbardziej zaawansowany system pozbawiania wrogów kończyn, jaki dotychczas wymyślono.
  • Wspólna przygoda w kinowym klimacie, jak przystało na porządną grę RPG, a jeśli zagrasz w szalonym trybie wspó łpracy, pozostaniesz w LA na bardzo, bardzo długo (i krwawo).
Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dead Island 2 Day One Edition + Bonusy" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.