<
309
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215889794
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Rainbow Six Siege Edycja Kolekcjonerska PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Edycja Kolekcjonerska zawiera:
  • Grę
  • Złotą skórkę na broń
  • Wyjątkowy, 120-stronicowy przewodnik taktyczny, pozwalający ci lepiej zaplanować strategię ataku przed rozpoczęciem misji. Ten wysokiej jakości przewodnik opisuje wszystkie kluczowe elementy w grze - szczegółowo przedstawia jednostki antyterrorystyczne, operatorów, broń i mapy oraz zawiera mnóstwo przydatnych statystyk. Przewodnik został opracowany we współpracy z producentami Tom Clancys Rainbow Six oraz doświadczonymi graczami, co gwarantuje doskonałe wyniki na polu walki.
  • Artbook
  • Kolekcjonerskie Pudełko

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, wyprodukowana przez znane na całym świecie studio Ubisoft Montreal, na konsole nowej generacji oraz komputery PC. Tom Clancy's Rainbow Six Siege czerpie inspirację z prawdziwych akcji antyterrorystycznych na całym świecie i zaprasza graczy do opanowania sztuki destrukcji. Dynamiczne, brutalne starcia na krótkim dystansie, taktyka, współpraca w ramach drużyny i wybuchowa akcja znajdują się w samym środku zabawy. Rozgrywka dla wielu osób w Rainbow Six Siege podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, jeśli chodzi o dynamiczne starcia i taktyczne planowanie, niż jakakolwiek gra z serii Tom Clancy's Rainbow Six.


Wciel się w postać operatora antyterrorystycznego, działającego na całym świecie, i specjalizującego się w walce na krótkim dystansie, detonacji ładunków wybuchowych oraz brutalnej likwidacji celów w trakcie skoordynowanych ataków. Edycja Stanu Oblężenia Tom Clancy's Rainbow Six® Siege zawiera wszystkie elementy, dzięki którym staniesz się mistrzem strategii – dzięki niej zyskasz taktyczną przewagę w trakcie misji ofensywnych, obronnych oraz podczas odbijania zakładników.


Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Rainbow Six Siege Edycja Kolekcjonerska" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.