CENA: 219,90
169
90
Oszczędzasz 50,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5055277036561
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki
:

The Yakuza Remastered Collection PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

Zestaw składający się ze zremasterowanych wersji trzech gier akcji firmy Sega: Yakuza 3, Yakuza 4 i Yakuza 5. W każdej z nich śledzimy losy Kazumy Kiryu, który stara się za wszelką cenę odciąć od japońskiego półświatka.


W grach tworzących The Yakuza Remastered Collection śledzimy losy Kazumy Kiryu, który pomimo usilnych starań nie potrafi odciąć się od japońskiego półświatka.

W grze Yakuza 3 Remastered bohater trafia w sam środek wojny tokijskich gangów, po tym jak mężczyzna przypominający jego zmarłego ojca postrzelił Daigo Dojimę – szefa klanu Tojo. Fabuła gry Yakuza 4 Remastered koncentruje się na konflikcie o władzę nad przestępczym półświatkiem tokijskiego dystryktu Kamurocho, w który oprócz „Smoka Dojimy” uwikłani są trzej inni bohaterowie – będący właścicielem firmy pożyczkowej Shun Akiyama, więzień Taiga Saejima oraz detektyw Masayoshi Tanimura. Yakuza 5 Remastered opowiada natomiast o wojnie pomiędzy klanem Tojo i przymierzem Omi, w wyniku którego Kiryu po raz kolejny wraca na przestępczą ścieżkę. Oprócz niego podczas zabawy mamy okazję wcielić się w znanych z czwórki Shuna Akiyamę i Taigę Saejimę, a także byłego baseballistę Tatsuo Shinadę oraz przybraną córkę Kiryu – Harukę.Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Yakuza Remastered Collection" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.