CENA: 119,90
79
90
Oszczędzasz 40,00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Koei
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
P4DEAOA5L
Klasyfikacja PEGI:
Seks Przemoc Od 16 lat

Dead Or Alive 5 Last Round PS4

5.0/5
(ocen: 3)


Kolejna już, trzecia edycja gry Dead or Alive 5, tym razem przygotowana na konsole nowej generacji. Pierwsza edycja ukazała się 2012 roku dzięki zespołowi Team Ninja oraz Koei Tecmo. 

System walki jaki prezentuje gra jest inny niż to do czego przyzwyczaiły nas inne tego typu pozycje. Dzięki zależności cios->przechwyt->rzut jesteśmy w stanie kontrować niemal każdy cios jaki zostanie wyprowadzony przez wroga. Same walki zaś toczą się na zróżnicowanych, wielopoziomowych arenach, których część elementów może ulec zniszczeniu.

Będziemy mogli poznać główną fabułę grając różnymi postaciami ucząć się mechaniki, aby później móc rozwiajać się w walkach Arcade czy przeciwko przeciwnikowi na kanapie. Autorzy przygotowali także nowe tryby zabawy sieciowej, w tym Tutorial oraz Combo Challange. 

W grze znajdziemy także ogromny zestaw strojów i akcesoriów, które pomogą nam zaindywidualizować naszą postać i nadać jej charakteru. Do wyboru mamy 31 postaci i każda charakteryzuje się odmiennym stylem walki wzorowanym na faktycznych sztukach walki.

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dead Or Alive 5 Last Round" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.