CENA: 169,99
149
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3307215912690
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Hasbro Family Fun Pack PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
NAJPOPULARNIEJSZE I NAJLEPSZE GRY DLA CAŁEJ RODZINY TERAZ DOSTĘPNE W JEDNEJ KOMPILACJI!

Hasbro Family Fun Pack to propozycja rodzinnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywek w Monopoly, Boogle, Trivial Pursuit oraz Risk w jednym pakiecie!

Oryginalne gry, dostępne teraz na konsolach to jeszcze więcej interaktywnej zabawy! Czekają na Was niesamowite niespodzianki: efekty 3D, nowe konfiguracje zasad, nowe misje i wiele innych!

Przenieś zabawę na nowy poziom i graj z rodziną i przyjaciółmi siedzącymi obok lub tocz rozgrywki online z ludźmi z całego świata. Korzystaj z nowych funkcji takich jak tablica wyników, nowe listy aktywności i trofea.

Odwiedź Hasbro Game Channel, żeby odblokować ekskluzywne nagrody i poznać inne gry. Zobacz, w które z nich grają Twoi znajomi i dołącz do ekscytujacych rozgrywek!

MONOPOLY PLUS
WYRUSZ W PODRÓŻ I ZDOBĄDŹ ŚWIAT!
Zbuduj własne imperium na kolorowej, trójwymiarowej planszy 3D przy pomocy zabawnych pomocników! MONOPOLY® PLUS przenosi klasyczną grę na nowy poziom pełen niesamowitych animacji, konfigurowalnych zasad i z trybem online multiplayer, który umożliwia rozgrywki z graczami z całego świata! Możesz nawet uczestniczyć w grze korzystając ze smartfona lub tableta.

TRIVIAL PURSUIT
SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ W SZYBKIM TEMPIE
Gra w Trivial Pursuit jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca! Nowoczesny wygląd, interaktywny scenariusz, nowe typy pytań to tylko część innowacji jakie na Was czekają! Możliwość dostosowania poziomu gry oraz specjalne rundy dogrywkowe sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej zabawna i dostarcza nowych niesamowitych wrażeń.

RISK
STAŃ W SZRANKI Z GRACZAMI Z CAŁEGO ŚWIATA W GRZE GLOBALNEJ DOMINACJI
Risk to wciągająca gra strategiczna z nowoczesnym podejściem do zasad z 2010 roku. Zostań głową sił zbrojnych i prowadź wojnę ze swojego pokoju. Tocz walke na klasycznej planszy z fantastycznymi efektami 3D, steruj czołgami, samolotami i piechotą przy pomocy doradcy taktycznego IRIS! Korzystaj z nowoczesnego militarnego wyglągu i odkryj na nowo takie funkcje jak „podbij wszystkie stolice”! Walcz z przyjaciółmi w trybie online i pokaż im kto jest mistrzem gry!

BOOGLE
WYGRAJ WYŚCIG W POSZUKIWANIU SŁÓW!
Sprawdź się w grze słów i zagraj zestawem kości na nowoczesnej, dynamicznej i interaktywnej planszy 3D. Potrząśnij 16 kostkami z literami i znajdź jak najwięcej ukrytych słów! Graj na czas i baw się dzięki wielu nowym konfiguracjom. Graj z przyjaciółmi w domu lub tocz bitwy online. Bądź pomysłowy i kreatywny, ale przede wszystkim szybki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Hasbro Family Fun Pack" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.