89
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 29/03/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488137263
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

In Nightmare PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
WKROCZ DO MROŻĄCEGO KREW W ŻYŁACH ŚWIATA SNÓW, PEŁNEGO KAPRYSÓW I GROZY

Zamykając swoje serce na rzeczywistość, nasz bohater zapada w głęboki sen i budzi się w koszmarnym świecie snów. In Nightmare to napędzana narracją gra przygodowa łącząca skradankową akcję z różnorodnymi łamigłówkami. Podąża za młodym chłopcem poszukującym ostatniej nadziei na miłość, który szuka własnego zbawienia, przedzierając się przez swój strach.Doświadczając skutków rozbitej rodziny i bólu serca, jaki ze sobą niesie, małe dziecko ucieka od rzeczywistości w mroczny, kapryśny świat stworzony z jego własnych wspomnień. To rozpoczyna jego podróż w celu odkrycia tego, co naprawdę w nim tkwi. Po cierpieniu w rzeczywistości, jego trauma z przeszłości zamienia się w przerażające potwory, które chcą go zatrzymać w wiecznym koszmarze. Z pomocą swojego ducha snu, chłopiec znajdzie sposoby, aby przemknąć się obok wrogów, pokonać skomplikowane zagadki, pokonać swój strach i odkryć prawdę, aby mógł oczyścić potwory, które stworzył i w końcu się obudzić.

Czy pokonasz to, czego się boisz, czy też zostaniesz schwytany przez koszmar?

Cechy:
  • Nadzieja spoczywa w twoich snach - Ucieknij z mrocznego, kapryśnego świata snów, który cię uwięził, poszukaj w nim wskazówek i zacznij odkrywać prawdę o swojej rzeczywistości.
  • Puzzle przez ból - W trakcie podróży napotkasz zagadki, które będą próbowały udaremnić twoje postępy. Wykorzystaj swój spryt i przewodnika duchowego, aby pomóc sobie w pokonaniu wszystkiego, co stanie ci na drodze
  • Światło w ciemności - Kontroluj swojego ducha snu, aby pomagał Ci jako wabik, wykrywał niewidzialne ścieżki lub przedmioty i był w pełni świadomy czyhających na Ciebie zagrożeń.
  • Koszmary urzeczywistnione - Twoja podświadomość tworzy potwory, których naprawdę się boisz. Nie pozwól, aby one lub czające się cienie złapały cię i zatrzymały w wiecznym koszmarze.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "In Nightmare" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.