149
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 06/01/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
GS2 Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055377605254

Seed of Life PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Seed of Life to gra logiczna action-adventure, która przeniesie Cię do pięknego, ale toksycznego świata, w którym zniknęło prawie całe życie. Jest tylko jeden sposób na przetrwanie: pomóż Corze odnaleźć The Seed, urządzenie obcych zdolne do wygenerowania esencji życia i uratowania twojej planety przed zagładą. Znajdź drogę przez przypominający labirynt świat pełen tajemnic, niebezpieczeństw i piękna. Szukaj kapsuł i ucz się specjalnych zdolności. Zmierz się z obcymi stworzeniami i rozwiąż trudne zagadki.Gdy słońce umiera, świat pogrąża się w chaosie. Najeźdźcy pojawili się znikąd i wzięli nas z zaskoczenia... Nie mogliśmy nic zrobić! Zabrali nasz najcenniejszy skarb: siłę życiową planety, pozostawiając nas na pewną śmierć. Na ziemi pozostały obce stworzenia, które pochłonęły to, co pozostało przy życiu. Aby uratować swój dom musisz odnaleźć źródło życia i aktywować starożytną maszynę. Niech światło cię poprowadzi!

Cechy:

  • Emocjonalna podróż - Dramatyczna, wciągająca historia pełna tajemnic do odkrycia. Staw czoła swoim lękom i znajdź sposób na przywrócenie życia Lumii.
  • Grafika o jakości Triple-A - Zapierająca dech w piersiach oprawa science-fiction w dystopijnej przyszłości. Fascynujący, gasnący świat, w którym jasne kolory spotykają się z całkowitą ciemnością.
  • Dynamiczna rozgrywka - Sterowana fabułą przygoda pełna zagadek do rozwiązania i niebezpiecznych cieni. Poznaj unikalne umiejętności i spróbuj przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.
  • Semi Open-World - Swobodnie eksploruj piękny i rozległy świat, w którym sekrety kryją się w każdym zakątku, a wyzwania środowiskowe przetestują Twoje umiejętności

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele i figurki
w super cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Seed of Life" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.