Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,90
44
00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Modus Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488133289
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Cris Tales PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Cris Tales to wspaniała, niezależna gra będąca listem miłosnym do klasycznych JRPG z nową perspektywą.Zajrzyj w przeszłość, działaj w teraźniejszości i obserwuj, jak twoje wybory dynamicznie zmieniają przyszłość - wszystko to na jednym ekranie podczas gry! Piękne, ręcznie rysowane animacje 2D ożywiają świat, w którym twoje wybory zmienią zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość przez ponad 20 godzin rozgrywki.

Cechy:
  • List miłosny do klasycznych gier JRPG - zainspirowana ponadczasowymi grami JRPG, takimi jak Chrono Trigger, Final Fantasy VI, Valkyrie Profile, a także współczesnymi klasykami, takimi jak Bravely Default i Persona 5, poznaj i zrekrutuj wyjątkowych członków drużyny, zmierz się z niezliczonymi wrogami i przemierzaj rozległy świat.
  • Doświadczaj przeszłości, teraźniejszości i przyszłości jednocześnie - zaglądaj w przeszłość i wyciągaj z niej wnioski, decyduj o działaniach w teraźniejszości i zmieniaj bieg przyszłości w sposób, który dynamicznie zmieni kształt świata w zależności od dokonywanych wyborów Opanuj strategiczną walkę turową - Przenieś swoich wrogów w przeszłość lub przyszłość, zsynchronizuj ataki, aby zwiększyć możliwości grupy, oraz opanuj czas ataku i obrony, aby przekroczyć ograniczenia swojej drużyny w walce.
  • Odkryj fascynującą historię i postacie - Spisek Cesarzowej, która chce zniszczyć świat, jest złożony i wielowarstwowy. Wykorzystaj swój spryt i zwerbuj potężnych sojuszników z całego świata, aby odkryć i rozwikłać jej wielowymiarową sieć i dotrzeć do prawdziwego zakończenia tej czarującej opowieści.
  • Odkryj piękny świat - wsiądź na pokład sterowca lub łodzi i przemierzaj ten ręcznie stworzony, mroczny, baśniowy świat. Od lśniącego królestwa Crystallis po slumsy Vinez, odkryj każdą unikalną lokację i kształtuj jej przyszłość.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Cris Tales" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.