<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 289,99
118
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290000261
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Final Fantasy Type-0 HD Edycja limitowana FR4ME PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Unikatowe pudełko FR4ME z dołączonymi wymiennymi grafikami umożliwiającymi spersonalizowanie jego wyglądu ulubionym artem z gry. Umieść pudełko poziomo wraz z dołączoną grafiką aby uzyskać styl kolekcjonerskiej ramki

Mimo próśb składanych przez fanów z całego świata pod adresem firmy Squre Enix przez lata, oryginalne Final Fantasy Type-0, wydane w 2011 roku na konsolę PlayStation Portable, nigdy nie opuściło granic Japonii. Stało się to dopiero za sprawą reedycji opatrzonej etykietką HD, przygotowanej z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4 specjalnie dla fanów w Ameryce i w Europie. Tak jak w przypadku pierwowzoru, mamy do czynienia z dynamiczną grą jRPG z widokiem TPP.Akcja produkcji toczy się w magicznym świecie Orience, którym po krótkim okresie kruchego pokoju ponownie wstrząsa wojna. Imperium Milites nieoczekiwanie wszczyna agresję przeciwko swoim trzem sąsiadom. Jednym z nich jest niewielkie wysparskie królestwo Suzaku. Opowieść koncentruje się wokół dwunastki adeptów magicznej akademii we wspomnianej krainie, którzy zostają oddelegowani do obrony granic swojej ojczyzny. Podczas przygody przyjdzie im nie tylko odsunąć niebezpieczeństwo, ale również całkowicie je zażegnać, odkrywając przy okazji prawdziwe powody stojące za wszczęciem wojny.

Jak zasygnalizowano powyżej, do wyboru mamy tuzin postaci, a każda z nich charakteryzuje się indywidualnym stylem walki (przy użyciu innego rodzaju broni), możliwością przyzwania na pomoc unikatowej magicznej istoty oraz odmiennymi cechami charakteru. System toczenia starć łączy rozwiązania turowe z mechanizmami gier akcji. Twórcy oddali do naszej dyspozycji stosunkowo rozległy świat, obfitujący w bohaterów niezależnych i poboczne zadania do wykonania.

Największą różnicą między oryginalnym Type-0 a reedycją stworzoną z myślą o konsolach ósmej generacji jest wyraźnie poprawiona oprawa graficzna.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Final Fantasy Type-0 HD Edycja limitowana FR4ME" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.