109
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Sold Out
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056208809247
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Worms Rumble Fully Loaded Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Witamy w grze Worms Rumble, pierwszej w historii Wormsów grze z walką w czasie rzeczywistym! Zanurz się w epickich 32-osobowych trybach Battle Royale i Deathmatch z pełną wieloplatformową rozgrywką sieciową, walcząc o miano ostatniego robaka!Worms Rumble będzie w pełni wspierany przez ciągłe aktualizacje zawartości, w tym nowe areny, modyfikacje, tryby gry i wiele więcej...

Cechy:
  • Worms Goes Real-time - Każda runda odbywa się w CZASIE RZECZYWISTYM. Gdy wrogowie spuszczają na Ciebie ogień, rozpętaj robaczany chaos!
  • Klasyczne bronie, nowe sposoby gry - Uzbrój Robale w nowe i powracające ulubione bronie fanów, takie jak Bazooka, Święty Granat Ręczny, Armata Ręczna i Kij Baseballowy!
  • Wydarzenia, wyzwania i 'laboratorium' - bierz udział w sezonowych wydarzeniach, codziennych wyzwaniach i eksperymentuj z nowymi mechanikami rozgrywki i bronią w 'laboratorium'!
  • Personalizacja gracza - Zdobywaj EXP i walutę w grze, aby odblokować i kupić skórki do broni, stroje, akcesoria i emotki. Stwórz swój własny styl na polu bitwy!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Worms Rumble Fully Loaded Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.